Dziewczyny ze Lwowa odcinek 11 (fot. K.Wellman)
Dziewczyny ze Lwowa odcinek 11 (fot. K.Wellman)
Główna » Dziewczyny ze Lwowa: “Metody naukowe”
Seriale Dziewczyny ze Lwowa TVP 1 Polecamy

Dziewczyny ze Lwowa: “Metody naukowe”

Polina nakryła Kapitana, przeszukującego jej torebkę po wspólnie spędzonej nocy. Widząc to, bez wahania wyjęła pistolet z jego kabury i wycelowała prosto w niego…

Swieta martwi się i denerwuje się, że nie poradzi sobie na rozmowie z komisją, która wydaje certyfikaty. Martwi się tym bardziej, że na komisję idzie sama – dyrektor firmy i adwokat Grad jadą niespodziewanie w pilnej sprawie do Wrocławia.

Olyą zainteresowali się tajniacy obserwujący dom Matyldy i jej męża gangstera. Składają Ukraince propozycję z gatunku tych nie do odrzucenia.

Dziewczyny ze Lwowa odcinek 11 (fot. K.Wellman)
Dziewczyny ze Lwowa odcinek 11 (fot. K.Wellman)

W domu pana Henryka atmosfera staje się coraz bardziej naukowa. Praktycznie każdy z domowników czegoś się uczy – nawet pan Henryk postanawia odświeżyć matematyczną wiedze, żeby nauczyć małego Zdunka liczenia.

Uljana, mimo obaw i strachu przyjmuje nieoczekiwaną ofertę synowej Profesora i odkrywa, że granie może być przyjemne i bezstresowe.

Mecenas znów próbuje przekonać Swietę, że mezalians to słowo mu obce. Argumenty użyte przez Piotra wprawiają Swietę w zdziwienie i … zachwyt.

Polina, gotowa na egzaminowanie jedzie z nowymi starymi dokumentami do Lwowa. Na spotkaniu z urzędnikiem, przeżywa silny wstrząs – nie była przygotowana na to, co się wydarzy.

Dziewczyny ze Lwowa, odc. 11 „Metody naukowe” już w najbliższą niedzielę 19 listopada o 20:15 w Jedynce!

Powiązane artykuły

Wielki finał Krajowych Eliminacji Eurowizja 2018 w TVP1

Robert Wróbel

Walka o finał Ligi Mistrzów: AS Roma – Liverpool FC w TVP1! VIDEO

Dawid Propolis

The Wall. Wygraj marzenia już dziś wieczorem

Dawid Propolis