Seriale Dziewczyny ze Lwowa TVP 1 Polecamy

Dziewczyny ze Lwowa: “Metody naukowe”

Dziewczyny ze Lwowa odcinek 11 (fot. K.Wellman)
Dziewczyny ze Lwowa odcinek 11 (fot. K.Wellman)

Polina nakryła Kapitana, przeszukującego jej torebkę po wspólnie spędzonej nocy. Widząc to, bez wahania wyjęła pistolet z jego kabury i wycelowała prosto w niego…

Swieta martwi się i denerwuje się, że nie poradzi sobie na rozmowie z komisją, która wydaje certyfikaty. Martwi się tym bardziej, że na komisję idzie sama – dyrektor firmy i adwokat Grad jadą niespodziewanie w pilnej sprawie do Wrocławia.

Olyą zainteresowali się tajniacy obserwujący dom Matyldy i jej męża gangstera. Składają Ukraince propozycję z gatunku tych nie do odrzucenia.

Dziewczyny ze Lwowa odcinek 11 (fot. K.Wellman)
Dziewczyny ze Lwowa odcinek 11 (fot. K.Wellman)

W domu pana Henryka atmosfera staje się coraz bardziej naukowa. Praktycznie każdy z domowników czegoś się uczy – nawet pan Henryk postanawia odświeżyć matematyczną wiedze, żeby nauczyć małego Zdunka liczenia.

Uljana, mimo obaw i strachu przyjmuje nieoczekiwaną ofertę synowej Profesora i odkrywa, że granie może być przyjemne i bezstresowe.

Mecenas znów próbuje przekonać Swietę, że mezalians to słowo mu obce. Argumenty użyte przez Piotra wprawiają Swietę w zdziwienie i … zachwyt.

Polina, gotowa na egzaminowanie jedzie z nowymi starymi dokumentami do Lwowa. Na spotkaniu z urzędnikiem, przeżywa silny wstrząs – nie była przygotowana na to, co się wydarzy.

Dziewczyny ze Lwowa, odc. 11 „Metody naukowe” już w najbliższą niedzielę 19 listopada o 20:15 w Jedynce!

Powiązane artykuły

Wielki finał Krajowych Eliminacji Eurowizja 2018 w TVP1

Robert Wróbel

Walka o finał Ligi Mistrzów: AS Roma – Liverpool FC w TVP1! VIDEO

Dawid Propolis

The Wall. Wygraj marzenia już dziś wieczorem

Dawid Propolis