Dziewczyny ze Lwowa
Dziewczyny ze Lwowa
tvdzis.pl » “Dziewczyny ze Lwowa” – ostatni odcinek
Seriale Dziewczyny ze Lwowa TVP 1 Polecamy

“Dziewczyny ze Lwowa” – ostatni odcinek

Już w niedzielę ostatni odcinek serialu “Dziewczyny ze Lwowa”. Co wydarzy się życiu bohaterek?

Polina wraca do Warszawy z upragnioną Kartą Polaka. Na dworcu czeka na nią niespodzianka.  Ukraińskie pielęgniarki budzą się po nocy u Mecenasa. Razem ze Swietą obmyślają biznes plan. Swieta dodatkowo musi znaleźć rozwiązanie problemu – jak założyć firmę, której nie można założyć, bo się jest Ukrainką. Z pomocą przychodzi nieoceniony Piotr.

Tomek też ma plan jak rozwiązać problemy Olyi z tajniakami. Olya jest znów szczęśliwa – bez względu na zakończenie wie, że może na niego liczyć w największych kłopotach.

Po koncercie w klubie jazzowym, na którym pojawił się Profesor z rodziną, Uljana postanawia odwiedzić go w domu. Jest zaskoczona tym, jak starszy pan ją przyjął.

Zbliża się dzień otwarcia knajpy Poliny i Matyldy. Wszystko wydaje się być załatwione na sto procent – restauracja wyremontowana i udekorowana, kucharze ściągnięci z najlepszej knajpy ze Lwowa, menu dopracowane, krytycy kulinarni w drodze na uroczyste otwarcie. Niestety w najważniejszym momencie dochodzi do katastrofy… Jak przyjaciółki poradzą sobie w tej sytuacji?

 

Powiązane artykuły

Wielki finał Krajowych Eliminacji Eurowizja 2018 w TVP1

Robert Wróbel

Walka o finał Ligi Mistrzów: AS Roma – Liverpool FC w TVP1! VIDEO

Dawid Propolis

The Wall. Wygraj marzenia już dziś wieczorem

Dawid Propolis
%d bloggers like this: