MasterChef Junior - Ewa Drzyzga (fot. TVN)
MasterChef Junior - Ewa Drzyzga (fot. TVN)
tvdzis.pl » Ewa Drzyzga gościem „MasterChef Junior”!
TVN Polecamy Telewizja Masterchef Junior

Ewa Drzyzga gościem „MasterChef Junior”!

Gotowanie w prawdziwej restauracji to wyzwanie dla każdego miłośnika kuchni. W szóstym odcinku „MasterChefa Juniora” zobaczymy, jak młodzi kucharze poradzą sobie z przygotowaniem menu na uroczystą kolację. Po raz pierwszy w programie pojawi się także Ewa Drzyzga. Jaką niespodziankę przygotowała dla zawodników prowadząca „36,6°C”?

Najlepsza jedenastka czwartej edycji „MasterChefa Juniora” po raz pierwszy zmierzy się w konkurencji drużynowej. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwa zespoły. Każdy z nich przygotuje przystawkę, danie główne i deser. Wśród gości restauracji znajdą się zawodnicy z szóstej i siódmej edycji „MasterChefa” oraz rugbiści z pobliskiego klubu.

Dołącz do fanów TVDZIS.pl na FACEBOOK!

Przegrana drużyna dostanie od jurorów szansę na wykazanie się w teście smaku, gdzie głównym bohaterem będą desery z galaretek. Wsparciem dla uczestników będzie Dominika Wójciak, laureatka trzeciej edycji „MasterChefa”. W kuchni programu niespodziewanie pojawi się także Ewa Drzyzga, która będzie miała dla zawodników specjalną misję.

Czy Ewa Drzyzga pozytywnie oceni dania młodych kucharzy?

Masterchef Junior: Robert Makłowicz gościem!

 

Powiązane artykuły

Zwycięzca Aktorskiego Diamentu debiutuje w „Na Wspólnej”!

Dawid Propolis

Zobaczcie archiwalne zdjęcia gwiazdy “Niani w wielkim mieście”

Dawid Propolis

Zobacz, co wydarzy się w drugim odcinku Kocham Cię, Polsko!

Dawid Propolis
%d bloggers like this: