Fear the Walking Dead (fot. AMC)
Fear the Walking Dead (fot. AMC)
Główna » “Fear the Walking Dead” powróci z kolejnym sezonem
Seriale AMC Polecamy

“Fear the Walking Dead” powróci z kolejnym sezonem

Po niedawnym ogłoszeniu powrotu z 2. sezonem serialu „Terror”, AMC ogłosiło, że powstanie 5. sezon produkcji własnej „Fear the Walking Dead”.

„Fear the Walking Dead” zostaje wznowiony tuż przed premierą drugiej połowy 4. sezonu serialu, która będzie miała miejsce na kanale AMC Polska równocześnie z amerykańską prem15ierą, tj.
w poniedziałek, 13 sierpnia o godz. 3:00 rano, oraz tego samego dnia o godz. 22:00. W Stanach Zjednoczonych „Fear the Walking Dead” jest trzecim najpopularniejszym serialem w telewizji kablowej wśród widzów w grupie wiekowej 25-54 i 18-49. W zestawieniu z drugą częścią 3. sezonu, pierwsza część 4. sezonu produkcji zanotowała także duży, dwucyfrowy wzrost wyników oglądalności wśród widzów 25-54.

Producentem wykonawczym serii „Fear the Walking Dead” wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace i Jenna Elfman.

AMC ogłosiło niedawno także, że powstanie 2. sezon serialu „Terror”. Akcja nowego sezonu „Terroru” rozgrywać się będzie podczas II wojny światowej i skupi się na niepokojącym widmie, które podąża za japońsko – amerykańską społecznością z jej domu w Południowej Kalifornii, aż do obozów jenieckich stworzonych na Pacyfiku podczas wojny. Twórcami i producentami 2. sezonu „Terroru” są Alexander Woo, który jest także jego showrunnerem, oraz Max Borenstein – pomysłodawca serialu. Serial produkowany jest przez Scott Free Productions, Emjag Productions i Entertainment 360 we współpracy z AMC Studios. Producentami wykonawczymi są: Ridley Scott, Dan Simmons, David W. Zucker, Alexandra Milchan, Scott Lambert i Guymon Casady.

 

Powiązane artykuły

Zobacz, co słychać u “Przyjaciółek”. Nowe odcinki jesienią w Polsacie (VIDEO)

Dawid Propolis

Zobacz zwiastun 7. sezonu “Przyjaciółek” (FOTO + VIDEO)

Dawid Propolis

Znamy nowego “Wiedźmina”. To Henry Cavill

Dawid Propolis
%d bloggers like this: