Festiwal Piękna 2017
Festiwal Piękna 2017
Główna » Festiwal Piękna 2017 w Polsacie
Polsat Polecamy Telewizja VIDEO

Festiwal Piękna 2017 w Polsacie

Trzy wieczory pełne blasku,  zjawiskowych kobiet i zniewalających mężczyzn! To będzie niezapomniany weekend wprost z magicznego miejsca, z samego serca Krynicy Zdroju.

Już dzisiaj – 1 grudnia o godzinie 20:05, gala Miss Supranational 2017 – wybory najpiękniejszej kobiety świata. W sobotę, 2 grudnia o godzinie 20:05, bój o tytuł najprzystojniejszego mężczyzny na Ziemi – Mister Supranational 2017. A w niedzielę, 3 grudnia o godzinie 20:00 – wybory Miss Polski 2017.

W piątek, 1 grudnia, 65 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej kobiety, podczas 9. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności – Miss Supranational 2017. Polskę będzie reprezentowała Miss Polski 2016 Paulina Maziarz. Komu przekaże koronę obecnie panująca Shrinidhi Shetty – pochodząca z Indii Miss Supranational 2016?

W sobotę, 2 grudnia, po raz drugi odbędzie się finał, tym razem międzynarodowego konkursu dla mężczyzn – Mister Supranational 2017. Do Polski przyjadą panowie z blisko 34 krajów świata. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2016 Jan Dratwicki. Kto zostanie udekorowany szarfą z rąk samej Miss Supranational 2017, której nazwisko poznamy zaledwie dzień wcześniej.
W niedzielę, 3 grudnia, czeka nas święto polskiej urody, czyli 28. finał konkursu Miss Polski. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Nową Miss Polski ukoronuje ustępująca najpiękniejsza Polka – Paulina Maziarz. Która z finalistek otrzyma koronę Miss Polski 2017?

„Festiwal Piękna 2017” to produkcyjne wydarzenie na skalę światową – scena o powierzchni 500 metrów kwadratowych, setki reflektorów i dziesiątki kamer, wielotysięczna publiczność w Hali MOSiR w Krynicy Zdroju i miliony widzów przed telewizorami. A wszystko na żywo na antenie Telewizji Polsat.

Za scenariusz i reżyserię gal Miss Supranational i Miss Polski odpowiada Szymon Łosiewicz, natomiast Mateusz Polit jest autorem scenariusza i reżyserem gali Mister Supranational. Wielkie telewizyjne show organizowane jest przez Nową Scenę, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Miasto Krynica Zdrój. Głównym partnerem wydarzenia jest SEMILAC. Producentem Festiwalu Piękna 2017 jest Telewizja Polsat. Rok temu to wyjątkowe wydarzenie oglądało 620 milionów ludzi na całym świecie! W tym roku to wielkie telewizyjne show ponownie będzie transmitowane w ponad 140 krajach.

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!

Magdalena Pełek

Zobacz najnowszy zwiastun „Wyspy przetrwania”

Dawid Propolis