Polecamy VOD Showmax SNL Polska

Filip Chajzer w SNL Polska

SNL Polska Filip Chajzer

Filip Chajzer poprowadził 9. odcinek SNL Polska. Znany prezenter już w monologu otwierającym program wykazał się luzem prawdziwego showmana. Na scenie muzycznej zagrał zespół Xxanaxx.

Simba polskiego showbiznesu – tak mówił o sobie w SNL Polska Filip Chajzer tłumacząc, że nie łatwo jest wychowywać się w domu, w którym handluje się białym proszkiem. Prezenter nie krył entuzjazmu wynikającego z faktu, że tego wieczoru scena należała wyłącznie do niego, a on może zaprezentować się z zupełnie innej strony. W jednym ze skeczy Filip śmiał się z przypisywanej mu łatki „syna Chajzera”, reklamując w Telezakupach Mango słuchawki Synchajzera zamieniające hejt w komplementy.

Furorę zrobił gościnny występ samego Króla Bieli – Zygmunta Chajzera, który przybył do SNL Polska, by przywrócić do życia poczciwego Zonka. To jednak nie jedyne nawiązanie do lat 90-tych, jakie pojawiło się w odcinku. Filip Chajzer wraz z Michałem Meyerem zabrali widzów w podróż do przeszłości, występując w rapowym teledysku utrzymanym w klimacie ostatniej dekady XIX w.

Nie zabrakło ikonicznych gadżetów tamtych czasów, takich jak kasety magnetofonowe, walkman, gumy Turbo czy Tamagotchi. Klip „nadawany” z anteny nieistniejącej już telewizji muzycznej – VIVY – zadziałał skuteczniej, niż przejażdżka bryką dr Browna i McFly’a. W teledysku gościnnie wystąpił młody youtuber – JDabrowsky.

Filip pokazał się również w roli superbohatera Jakoś To Będzie, sprzedawcy w sklepie monopolowym czy golibrody Fifiego z zakładu barber&tatoo prowadzonego razem z Panem Clexem. O muzyczną oprawę odcinka zadbał zespół Xxanaxx, który zagrał swoje dwa hitowe kawałki: „Meltdown” i „Story”.

 

 

SNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip ChajzerSNL Polska Filip Chajzer

Powiązane artykuły

“Korona królów”: Król chce rozerwania węzła małżeńskiego z Anną a następnie… pojednania!

Robert Wróbel

Polsat SuperHit Festiwal 2017: Scena Opery Leśnej już gotowa!

Dawid Propolis

Korona królów: Helena porywa królewskie dzieci! Czy poniesie za to karę?

Robert Wróbel