-5.5 C
Warsaw
24 stycznia 2019
7-Sekund
7-Sekund
TV Puls Filmy w TV

Filmowa Majówka w TV Puls

Światowe hity filmowe, najlepsze animacje, akcja, adrenalina i mnóstwo dobrej zabawy! Już w czwartek, 26 maja, rusza Filmowa Majówka w TV Puls.

Filmowa Majówka w TV Puls (26-29 maja) to emisja wielu znakomitych hitów filmowych i najlepszych animacji. Już w czwartek stacja wyemituje rewelacyjną produkcję „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”, czyli opowieść o dzielnych Galach, którzy pomagają Brytom oraz hit przygodowy „Legenda Zorro”. Na ekranie pojawią się m.in. takie gwiazdy światowego kina, jak Gérard Depardieu, Catherine Deneuve, Antonio Banderas i Catherine Zeta-Jones. Piątek będzie stał pod znakiem emisji uznanego hitu kina akcji w reżyserii słynnego Johna Woo – filmu „Nieuchwytny cel” z udziałem Jeana Claude’a Van Damme’a.

Z kolei na sobotę i niedzielę TV Puls zaplanował aż dwie wieczorne premiery: film akcji „Siła rażenia” z wielką gwiazdą kina sensacyjnego Stevenem Seagalem oraz brawurowy thriller „7 sekund”, w którym Wesley Snipes wciela się w postać zawodowego złodzieja mającego chrapkę na naprawdę wielką kasę! W te dni będzie też można zobaczyć walkę człowieka z potęgą natury w spektakularnej produkcji Rolanda Emmericha „2012” oraz komedię sensacyjną „Aniołki Charliego”, w której występuje cała plejada gwiazd: Cameron Diaz, Drew Barrymore, Lucy Liu i Bill Murray. Jednak Filmowa Majówka to nie tylko filmy: w długi weekend stacja zaprasza ponadto na świetną animację „Sezon na Misia 3” oraz kolejne premierowe odcinki wielokrotnie nagradzanej animacji „Niech żyje król Julian”, gdzie głosu głównej postaci użyczył król polskiego dubbingu – Jarosław Boberek.

Filmowa Majówka w TV Puls:

Czwartek, 26 maja:

  • „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości” (godz. 17:45)
  • „Sezon na Misia 3” (godz. 20:00 i 29 maja, godz. 15:30)
  • „Legenda Zorro” (godz. 21:35 i 27 maja, godz. 17:30)

Piątek, 27 maja:

  • „Nieuchwytny cel” (godz. 20:00 i 29 maja, godz. 22:00)

Sobota, 28 maja:

  • „Niech żyje król Julian” (godz. 19:00 i 29 maja, godz. 19:00)
  • „Siła rażenia” (godz. 20:00)
  • „2012” (godz. 22:00)

Niedziela, 29 maja:

  • „Aniołki Charliego” (godz. 17:00)
  • „7 sekund” (godz. 20:00)

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis