TVP 1 Telewizja

Finał 2. sezonu serialu “Strażacy”

Strażacy II

Jak zakończy się 2. sezon „Strażaków”? Emocji nie zabraknie!

  • Renata i Wojtek

Wojtek decyduje się zrobić porządek ze swoim życiem. Przestaje pić i rozpoczyna terapię. Oznajmia Kosmali, że zamierza wrócić do służby. Renata pozwala spędzać mu więcej czasu z synami, w końcu sama umawia się z nim na randkę: – Chodzę na terapię, nie piję… Jeśli mi na to pozwolą, wrócę do straży, ale przede wszystkim chcę odzyskać ciebie i dzieci. To wy jesteście dla mnie najważniejsi… Jest szansa na to, że znowu będziemy razem? Czy Wojtkowi uda się odzyskać pracę, ale przede wszystkim rodzinę?

  • Magda i Dario

Magda wyjaśnia Dario, że z Adamem łączy ją tylko ich syn, a Wojnar, którego zastał u niej parę dni temu, spędził noc na kanapie. Dario oddycha z ulgą, ale czy Magda będzie chciała się z nim związać?

  • Borycki

Do Rafała dociera w końcu, że nie chce opuszczać swojej jednostki. Kiedy oznajmia swoją decyzję komendantowi, ten jest bardzo zdziwiony: – Pewny jesteś? Wojnar nieźle sobie radzi. Jak zostaniesz w dziewiętnastce, to szybko nie awansujesz na szefa zmiany… A przecież kariera zawsze była dla ciebie najważniejsza. Co zrobi Rafał?

  • Kamila i Adam

Kamila decyduje się na wyjazd z Ksawerym do Sztokholmu. Na lotnisku, tuż przed odlotem zostaje zatrzymana przez straż graniczną… Czy to sprawka Adama? Czy uda mu się ją zatrzymać w Warszawie?

Odpowiedź już w sobotę w odcinku „Na własną rękę” o 20.25 w Jedynce.

Strażacy IIStrażacy IIStrażacy IIStrażacy IIStrażacy IIStrażacy II

Powiązane artykuły

IDOL: Porywający występ uczestnika [WIDEO]

Dawid Propolis

Pełna lista uczestników szóstej edycji „Hell’s Kitchen” (FOTO)

Dawid Propolis

Taniec z gwiazdami: Misheel Jargalsaikhan i Jan Kliment w zmysłowej rumbie (VIDEO)

Dawid Propolis