TVP 2 Sport w TV

Finał Ekstraklasy: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin w TVP2

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin

Ten mecz zadecyduje o mistrzostwie Polski. Jeśli Legia pokona u siebie w najbliższą niedzielę, 15 maja Pogoń Szczecin, utrzyma pierwsze miejsce w tabeli.

W ostatniej kolejce Ekstraklasy kibiców czekają wielkie emocje. Legia Warszawa i Piast Gliwice mają w tabeli po tyle samo punktów. Jeśli oba kluby solidarnie wygrają w niedzielę, mistrzem zostanie Legia. Piast – w przypadku wygranej – musi liczyć na potknięcie drużyny prowadzonej przez Stanisława Czerczesowa.

Spotkanie pokaże TVP2. Po nim zaplanowano także transmisję z ceremonii wręczenia pucharu mistrzom Polski: z Warszawy lub z Gliwic w zależności od wyników ostatniej kolejki. Podsumowanie niedzielnych meczów będzie można znaleźć w poniedziałkowym magazynie „Gol Ekstra” (TVP INFO, godz. 23:30), w którym nie zabraknie także relacji z Gali Ekstraklasy.

Mecz Legia – Pogoń skomentują: Maciej Iwański i były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a reporterami będą: Jacek Kurowski i Mariusz Jankowski (obaj w Warszawie) oraz Robert El Gendy (Gliwice).

15 maja (niedziela): Legia Warszawa – Pogoń Szczecin TVP2 godz. 17:45 na żywo

Powiązane artykuły

Wielka wojna na torty Zawadzkiej i Nowakowskiej. Zdjęcia i wideo.

Daniel Pietrzykowski

Voice of Kids: szaleństwa 7 i 8 odcinka

Magdalena Pełek

Na dobre i na złe: W niepewności…

Magdalena Pełek