Bądźmy w kontakcie!

Seriale

“Gliniarze – mordercy” – wstrząsające opowieści o stróżach prawa

Na premierowe odcinki produkcji własnej CBS Reality zapraszamy od 12 lutego, w każdą niedzielę o 22:00.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Praca policjantów wiąże się z ogromną odpowiedzialnością – ich zadaniem jest chronić uczciwych obywateli i ścigać tych, którzy postępują wbrew prawu. Zdarza się jednak, że ci, którzy mają być wzorem praworządności i uczciwości, popełniają największe zbrodnie i odbierają niewinne życia. O takich właśnie przypadkach opowiada seria dokumentalna „Gliniarze – mordercy”. Na premierowe odcinki produkcji własnej CBS Reality zapraszamy od 12 lutego, w każdą niedzielę o 22:00.

Każdy z odcinków przedstawia przypadek jednego policjanta. Jako pierwsza zostanie zaprezentowana sprawa Lena Davisa – człowieka, którego od zwykłego bandyty odróżniał tylko policyjny mundur. Davis pochodził z dotkniętej biedą dzielnicy Nowego Orleanu. Mimo że był notowany za pobicie i napad, Davisowi udaje się dostać do nowoorleańskiej policji, która cierpiała wówczas na niedobór funkcjonariuszy. Davis postanowił wykorzystać władzę, jaką dawała mu policyjna odznaka i zorganizował grupę dilerów i skorumpowanych policjantów, za pomocą której kontrolował rynek narkotykowy w mieście. Jego kryminalna działalność nie uszła uwadze FBI.

W sprawie Davisa zostało wszczęte dochodzenie i wkrótce odkryto, że policjant jest nie tylko przywódcą gangu, ale także zleceniodawcą morderstwa Kim Glover, kobiety, która złożyła na niego skargę do policji. Len Davis za swoje zbrodnie został skazany na karę śmierci.   

W drugim odcinku widzom zostanie przybliżona sylwetka Antoinette Frank. Policjantka wraz ze swym chłopakiem dokonała napadu na wietnamską restaurację, w trakcie którego z ręki napastników zginęły trzy osoby, po czym wróciła na miejsce popełnionej przez siebie zbrodni, tym razem w charakterze śledczego. Jej udział w morderstwach został jednak szybko odkryty – Frank została aresztowana i oskarżona o wielokrotne zabójstwo. W 1995 r. sąd orzekł o jej winie i skazał ją na karę śmierci.


Lutowe odcinki serii „Gliniarze – mordercy”:

  1. Len Davis jest bandytą z policyjną odznaką. Wykorzystuje przemoc i korupcję, aby zbić fortunę. Gdy agenci FBI zastawiają na niego pułapkę, udaje im się nagrać, jak Len zleca zabójstwo (emisja 12 lutego).
  2. Policjantka z Nowego Orleanu, Antoinette Frank, wchodzi w chory związek z kryminalistą Rogersem LaCaze. Toksyczna mieszanka obsesji, chciwości i zazdrości prowadzi Antoinette do zbrodni… (emisja 19 lutego).
  3. Gdy Jesse Valencia zostaje znaleziony martwy, śledczy odkrywają, że groził swemu kochankowi, Stevenowi Riosowi, że wyjawi prawdę o ich romansie. Rios dopuścił się największej zdrady, byle go uciszyć (emisja 26 lutego).

Na premierowe odcinki serii dokumentalnej „Gliniarze – mordercy” CBS Reality zaprasza od 12 lutego, w każdą niedzielę o 22:00. Kontynuacja w marcu.

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Pingback: Sukces „Gliniarzy”! - TVdzis.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Seriale

Na Wspólnej: Ilona molestowana seksualnie!?

Ilona nie ma łatwego życia w więzieniu. Wszystko wskazuje na to, że będzie molestowana seksualnie!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. R. Orzeł/TVN

Ilona nie ma łatwego życia w więzieniu. Wszystko wskazuje na to, że będzie molestowana seksualnie!

Maks podejrzany?

Prokurator prowadzący śledztwo w sprawie śmierci Wszoły ma nową hipotezę – podejrzewa Maksa! Dowiedział się, że Brzozowski groził naczelnikowi… Przypomnijmy, ze w poprzednich odcinkach Olszewska kazała Maksowi zdobyć poręczenia i pieniądze na kaucję – obiecała walczyć o to, by Ilona zeznawała z wolnej stopy. Czy uda się uwolnić ją z aresztu?

 

Ilona przeżywa koszmar!

Tymczasem Ilona przeżywa koszmarne chwile w więzieniu – jest napastowana seksualnie przez jedną z aresztantek!

Co jeszcze wydarzy się „ Na Wspólnej”? Odpowiedź już dziś o 20:15 na antenie TVN.

Zobacz serial online na Player.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

TVN

Produkcje TVN podbijają zagraniczne telewizje

Produkcje fabularne, dokumentalne i rozrywkowe grupy TVN Discovery Polska debiutują w zagranicznej telewizji.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Produkcje fabularne, dokumentalne i rozrywkowe grupy TVN Discovery Polska debiutują w zagranicznej telewizji. Wkrótce widzowie ze Skandynawii, Włoch i Turcji będą mogli obejrzeć m.in. „Pułapkę”, „Pod powierzchnią”, trzy części komedii romantycznej  „Listy do M.” oraz „Sexy Kuchnię Magdy Gessler”.

“Pułapka” i “Pod powierzchnią” hitami

Największe zainteresowanie w grupie seriali fabularnych wśród zagranicznych nadawców wzbudzają dwie ubiegłoroczne nowości – „Pułapka” oraz „Pod powierzchnią”. Oba okazały się prekursorami nowego trendu dla tego gatunku w stacjach komercyjnych – kilkuodcinkowe produkcje z najlepszymi nazwiskami branży filmowej po dwóch stronach kamery.
Już w czerwcu w „Pułapkę” będą mogli się wciągnąć widzowie we Włoszech. Produkcja trafi do serwisu SVOD za pośrednictwem platformy DPlay. Równocześnie oferta włoskiego serwisu SVOD wzbogaci się o serial obyczajowy „Pod powierzchnią”.

Agnieszka Dygant i Maja Ostaszewska gwiazdami tureckiej telewizji!

Zagraniczne stacje sięgają również po starsze tytuły, które już podbiły serca polskiej widowni. Pierwszy to „Prawo Agaty”. Perypetie sercowe i zawodowe mecenas Agaty Przybysz i jej przyjaciół cieszyły się niesłabnącą popularnością aż przez siedem sezonów. Drugi to „Diagnoza”, która nowatorsko łączy ze sobą tematykę medyczną z kryminalną. Losy Anny Nowak – lekarki, która w wyniku wypadku straciła pamięć i próbuje odzyskać swoje życie – oraz jej znajomych ze szpitala w Rybniku fani nad Wisłą śledzili przez dwa lata. Obie produkcje już pojawiły się w ofercie tureckiego kanału TLC, – “Prawo Agaty” pod tytułem “Adalet” a Diagnoza jako  “Kayıp Hayat”, gdzie zostały bardzo dobrze przyjęte przez widzów.

Włosi spędzą święta z “M…”

Z kolei zimą, w okresie świątecznym, włoski kanał naziemny NOVE pokaże trzy części przeboju kinowego „Listy do M.”. Wszystkie odsłony tej romantycznej komedii świątecznej z gwiazdorską obsadą biły rekordy w Polsce, przyciągając do kin około 3 milionów widzów.

Nie tylko seriale…

Na fali sukcesu serialu HBO „Czarnobyl” kanał Discovery w ponad 30 państwach Europy i w Azji wyemituje dokument „Powrót do Czarnobyla”, który dwa lata temu powstał na zamówienie kanału TVN Turbo.
We Włoszech Nove niebawem pokaże reportaż dziennikarzy „Superwizjera” – „Chore bydło kupię”, ukazujący kulisy sprzedaży mięsa krów do rzeźni.
Z kolei Motor trend wyemitował wiosną serię “Megatransporty” – sztandarowa produkcja TVN Turbo podgląda proces przewozów ponadgabarytowych ładunków. A w czerwcu oferta programowa włoskiej platformy SVOD DPlay wzbogaci się o program “Sexy Kuchnia Magdy Gessler“, w którym ikona gotowania udowadnia, że dobre potrawy mogą rozpalić zmysły. Jednocześnie serie dokumentalne trafiły na rynek turecki.
W drugim kwartale 2019 r. lokalny kanał DMAX pokazał „Wyburzaczy”, program TVN Turbo ukazujący pracę burzycieli. Zaraz po nim ten sam kanał wyemitował serię podróżniczą „Martyna na krańcu świata”. Kolejny autorski projekt Martyny Wojciechowskiej to cztery niezwykłe filmy dokumentalne prezentujące nieemitowane i rozszerzone relacje z wypraw dziennikarki do Japonii, Mongolii, Pakistanu i Boliwii.

Programy Martyny Wojciechowskiej są doceniane i lubiane przez widzów na świecie.

Światowa kooperacja

Grupa TVN i Discovery Polska rozpoczęła również współpracę z oddziałami w Niemczech, Włoszech i Holandii. Efektem połączenia tych potencjałów jest seria dokumentalna o kierowcach ciężarówek, w której bohaterami każdego z odcinków będą zawodowcy – obywatele wszystkich czterech państw.
Kanały TVN Discovery Polska rozpoczynają – w ramach projektu TVN Studios – produkcję trzech serii dokumentalnych na specjalne zamówienie światowego kanału Discovery Science. Pierwsza z nich to trzyodcinkowa miniseria „Tokyo Engineering”. Przybliży widzom niezwykłe technologie i wynalazki związane  z igrzyskami olimpijskimi. Pozostałe dwie to „Bizzare Post-Soviet Architecture” – seria przedstawiająca najbardziej zadziwiające budowle i konstrukcje rejonu postsowieckiego oraz „Underwater Secrets” – produkcja badająca wraki z okresu II wojny światowej, leżące na dnie Bałtyku. Prace nad pilotami obu tytułów już ruszyły!
Ostatnio Grupa TVN Discovery Polska przystąpiła także do produkcji drugiego sezonu programu „Mediterranean Life” na zamówienie amerykańskiego kanału HGTV.

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na Wspólnej: Bruno wypowiada wojnę narkotykowym dilerom!

Jarek dostaje od ojca Elizy nowy samochód! Nie potrafi mu odmówić… Tymczasem Bruno zauważa w swoim klubie narkotykowych dilerów!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. R.Orzeł/TVN

Jarek dostaje od ojca Elizy nowy samochód! Nie potrafi mu odmówić… Tymczasem Bruno zauważa w swoim klubie narkotykowych dilerów!

Bruno zdecydowanie wyrzuca bandytów z lokalu. Przestępcy jednak nie rezygnują. Postanawiają się rozmówić z managerem pod jego domem. Czy życie Bruna będzie zagrożone?

Co jeszcze wydarzy się „ Na Wspólnej”? Odpowiedź już dziś o 20:15 na antenie TVN.

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne