Ostre cięcie TTV
Ostre cięcie TTV
tvdzis.pl » Gosia Andrzejewicz w OSTRYM CIĘCIU.
TTV Stacje TV Polecamy Telewizja Ostre Cięcie

Gosia Andrzejewicz w OSTRYM CIĘCIU.

Będą łzy, nerwy i dużo ostrych cięć…i ścięć. W środę 21 marca w TTV kolejny premierowy odcinek programu “Ostre cięcie”.

 

“Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło” – taką złotą sentencją powitała  Andrzeja Wierzbickiego i Tomka Schmidta pani Halina – właścicielka i szefowa salonu fryzjerskiego “Kolorowa” w Jedwabnem. Potem już poszło lawinowo. Niewielki salon z tradycjami jak by się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Matka z córką Joanną – wychowującą małe dziecko i praktykantka Iza, mająca swoje plany. To trio jednak nie gwarantuje rozkwitu biznesu.

Wszystko zaczęło się od tego, że mama  Halina zapragnęła w dobrej wierze połączyć swój salon z biznesem córki i z dwóch zakładów fryzjerskich zrobić jeden. Tyle, że powiększenie powierzchni nie szło w parze z poszerzaniem umiejętności fachu fryzjerskiego.  Kwestia szkoleń , czy nowych trendów to obce tematy w salonie „Kolorowa”.

Interwencja „Ostrego cięcia” to ostatnia deska ratunku. Czy Andrzejowi i Tomkowi uda się przełamać stereotypowe i nieco już przestarzałe myślenie o obsłudze klientów i sztuce fryzjerstwa ? Czy ich argumenty trafią do Pani Haliny?  Czy Gosia Andrzejewicz spojrzy przychylnym okiem na bolesne aspekty w tracie czesania i da rekomendację salonowi w Jedwabnem?

 Premiera środa,  21  marca, godz. 22:30  TTV

Ostre cięcie TTV
Ostre cięcie TTV
Ostre cięcie TTV
Ostre cięcie TTV
Ostre cięcie TTV
Ostre cięcie TTV
Ostre cięcie TTV
Ostre cięcie TTV

Powiązane artykuły

Zamiana żon: Trybson zamieni Elizkę na Izę!

Dawid Propolis

Wojskowy porządek kontra chaos w 3. odcinku „Zamiany Żon”.

Dawid Propolis

Wielkie zmiany i nowe “KRÓLOWE ŻYCIA”.

Robert Wróbel
%d bloggers like this: