Taniec z Gwiazdami
Taniec z Gwiazdami
tvdzis.pl » Gwiazdy i tancerze „Tańca z Gwiazdami” na Święta Wielkanocne (VIDEO)
Polsat Telewizja Taniec z gwiazdami VIDEO

Gwiazdy i tancerze „Tańca z Gwiazdami” na Święta Wielkanocne (VIDEO)

Za chwilę Wielkanoc, jednak gwiazdy i tancerze „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” nie zwalniają tempa i mimo braku emisji kolejnego odcinka programu intensywnie ćwiczą. Pusto na treningowych salach zrobi się dopiero w sobotę. A od wtorku pary będą znów szlifowały formę i układy choreograficzne przed odcinkiem, który zobaczymy na żywo 1 kwietnia.

„Życzymy Wam tego, żebyście te święta spędzili bardzo radośnie w gronie najbliższych, dużo zdrowia i mokrego dyngusa” – życzą Mister Polski Rafał Jonkisz i jego nauczycielka tańca Walerija Żurawlewa. Rafał wyjeżdża do swojego rodzinnego Rzeszowa, a co będą robić inne gwiazdy?

Ania Karczmarczyk zdradziła, że w Wielkanoc wybierze się z rodziną na długi spacer na Stare Miasto co stało się już ich tradycją. Jej taneczny parter Jacek Jeschke cieszy się, ze będzie mógł spotkać i pożartować w rodzinnym gronie. Hania Żudziewicz, spędzi część świąt na sali treningowej na szkoleniu tanecznym w Austrii.

„Wracam dopiero w niedzielę wieczorem” – mówi tancerka. „Święta spędzę w Anglii wraz z rodziną. Będą tam wszystkie moje siostry oraz mama i tata i dalsi krewni” – zdradza z kolei Izu Ugonoh, chyba największe taneczne objawienie tej edycji.

„Z Wielkiej Brytanii przyjeżdża do nas moja starsza siostra Jola, więc w sobotę z siostrzenicami pójdziemy ze święconką. Wielkanocną niedzielę spędzimy zaś rodzinnie u mojej mamy” – mówi Agnieszka Kaczorowska.

„Ja zjem kaczkę z ćwikłą” – deklaruje odważnie Tomek Barański, a Kasia Stankiewicz zapewnia, że ona na kaczkę będzie tylko patrzeć.

Zobaczcie ostatni przedświąteczny trening oraz życzenia które złożyli Kasia Stankiewicz i Tomek Barański.

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis
%d bloggers like this: