w ,

„Earth Festival” Beata Kozidrak i jej kreacja!

Beata Kozidrak foto. Tomek Kamiński/Polsat

Już w niedzielę, 23 sierpnia Beata Kozidrak wystąpi podczas koncertu „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” w ramach Earth Festival Uniejów 2020.

Niezwykła kreacja!

Gwiazda zaprezentuje się w niezwykłej kreacji na scenie w Uniejowie. Zobaczcie zdjęcie z przygotowań, podczas których Beata Kozidrak mierzyła kreację na koncert! Będzie eco i bardzo sexy… jak na Beatę Kozidrak przystało! W ten sposób artystka chce podkreślić swój stosunek do ekologii, ale także i mody. Beata Kozidrak postanowiła wystąpić na koncercie w Uniejowie w ekologicznej stylizacji.

Beata Kozidrak szykuje ekologiczną kreację

Modowy recykling

Projekt jest stworzony z tkanin z odzysku, co oznacza, że projektant wykorzystał wyłącznie używane materiały z tzw. drugiej ręki. To będzie modowy upcycling, którego głównym celem jest wykorzystanie tego, co zostało już wyprodukowane i niemarnowanie nowych surowców.
Jak się dowiedzieliśmy, kostium sceniczny Beaty Kozidrak na Earth Festival to klasyczna oversizowa koszula męska, do której projektant Jackob Buczyński wraz ze stylistką Klaudią Gołębiowską doszyli mnóstwo kolorowych skrawków różnych materiałów.

Festiwal pełen gwiazd!

Na scenie w Uniejowie podczas koncertu „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski” wystąpią gwiazdy, którym bliskie są działania na rzecz ochrony środowiska. Zaśpiewają, m.in.: Beata Kozidrak i BAJM, Kayah, Ewa Farna, Golec uOrkiestra, Enej, LemON, Kamil Bednarek, Mrozu, sanah, Natalia Nykiel i Viki Gabor. Koncert poprowadzą: Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz.

Zobacz: Sexy kreacja Julii Wieniawy!

Co myślisz?

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Player: Magdalena Boczarska w serialu „Żywioły Saszy – Ogień”

TTV: „It’s my life! To moje życie” – nowe reality