Ida Nowakowska (fot. Anna Fijałkowska)
Ida Nowakowska (fot. Anna Fijałkowska)
Główna » Ida Nowakowska jurorką w amerykańskim programie!
TVP 2 Polecamy Bake Off - Ale ciacho! Gwiazdy

Ida Nowakowska jurorką w amerykańskim programie!

Ida Nowakowska, która od pewnego czasu jest związana z telewizyjną Dwójką, będzie jurorką w nowym programie rozrywkowym, który już na wiosnę wyemituje jedna z największych stacji telewizyjnych w Stanach Zjednoczonych. Sama Ida, jak na razie, nie może wypowiadać się oficjalnie na temat nowego projektu zawodowego.

Mam całkowity zakaz mówienia o programie. Jeśli tylko otrzymam pozwolenie od amerykańskich producentów, na pewno będę mogła zdradzić więcej szczegółów – mówi tajemniczo Ida Nowakowska. 

Jak udało się nam dowiedzieć, w programie zobaczymy także gwiazdy światowego formatu, które będą oceniać uczestników mogących pochwalić się różnymi talentami. Zwycięzca programu wygra aż milion dolarów! 

Zanim przyjdzie nam oglądać polską gwiazdę w amerykańskiej telewizji, będziemy mogli zobaczyć Idę w niedzielnym odcinku „Bake Off – Ale Ciacho!”, który współprowadzi z Marceliną Zawadzką. Już 31 grudnia Nowakowski pojawi się także na scenie „Sylwestra Marzeń” w TVP2, gdzie będzie towarzyszyła m.in. Tomaszowi Kammelowi i Barbarze Kurdej-Szatan. 

Powiązane artykuły

Zwycięzca Aktorskiego Diamentu debiutuje w „Na Wspólnej”!

Dawid Propolis

Zombie TAXI – akcja promująca 7. sezon „The Walking Dead”

Dawid Propolis

Zobaczcie archiwalne zdjęcia gwiazdy “Niani w wielkim mieście”

Dawid Propolis