Bake off, ale ciacho fot. Fijałkowska Łabudzki
Bake off, ale ciacho fot. Fijałkowska Łabudzki
Główna » Jak majówkę spędzą Zawadzka, Kołeczek, Bryś i Ilnicki? Wideo.
TVP 2 Polecamy Telewizja Bake Off - Ale ciacho! VIDEO

Jak majówkę spędzą Zawadzka, Kołeczek, Bryś i Ilnicki? Wideo.

Domowej roboty piwo, Bory Tucholskie i brownie! Gwiazdy „Bake Off – Ale Ciacho!” zdradzają sprawdzone sposoby na udany weekend majowy. 

Już w najbliższą niedzielę będziemy mogli obejrzeć półfinałowy odcinek czwartej edycji „Bake Off – Ale Ciacho!”. Zbliżający się weekend to także szansa na długi odpoczynek dla wielu Polaków, w tym także jurorów i prowadzących kulinarny show TVP 2. Kasia Kołeczek, Marcelina Zawadzka, Krzysztof Ilnicki i Michał Bryś zdradzili, jak najchętniej spędzają majówkę.

  • W naszym rodzinnym domku letniskowym w Borach Tucholskich. Uwielbiam to miejsce przez to, że cała rodzina się tam spotyka – zdradziła Marcelina Zawadzka.
  • Majówkę najchętniej spędzam blisko jeziora i lasu. Lubię też polskie wybrzeże – wyznała Kasia Kołeczek.

Oprócz miejsca, w którym gwiazdy „Bake Off – Ale Ciacho!” odpoczywają, wymarzony weekend zapewnić mogą także inne atrakcje, również te kulinarne.

  • Brownie! to jest standard. Najlepiej się przechowuje, znosi wysokie temperatury, ciężką podróż i jest ultra smaczne – odpowiedział Krzysztof Ilnicki zapytany o najlepszy wypiek, bez którego nie wyobraża sobie majówki.
  • W moim koszu piknikowym nie może zabraknąć domowego piwa, własnoręcznie upieczonego pieczywa, domowych wędlin i serów, czyli dzieła moich rąk – oznajmił juror Michał Bryś.

Co jeszcze zamierzają robić w trakcie majówki gwiazdy kulinarnego show TVP 2? Koniecznie zobaczcie nasze wideo.

Przypomnijmy, że w najbliższą niedzielę o miejsce w wielkim finale walczyć będą Jacek Stuglik, Aleksandra Bielska, Danuta Browarska i Olga Raźniak. O wejściu do finałowego starcia zdecydują smak, wygląd i technika wykonania drip cake – jednego z najpopularniejszych obecnie tortów.

 

Półfinałowy odcinek „Bake Off – Ale Ciacho!” już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:20 w TVP 2.

 

Powiązane artykuły

Zobacz, jak gwiazdy zamierzają spędzić nadchodzące święta

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek

Zawadzka i Kołeczek życzą Wesołych Świąt!

Dawid Propolis