Na dobre i na złe M jak miłość Barwy szczęścia TVP 2 Oglądalność

Jesienne rekordy serialowych hitów TVP2

Na dobre i na złe

W jesiennej ramówce Telewizja Polska jest bezkonkurencyjna w kategorii seriali. W zestawieniu TOP 5 najlepiej oglądanych seriali tej jesieni, wszystkie tytuły należą do Telewizji Polskiej. A trzy z nich to najbardziej lubiane przez widzów seriale Dwójki: „M jak Miłość”, „Barwy szczęścia” i „Na dobre i na złe”.

Pierwsze miejsce w TOP 5 zajmuje bezkonkurencyjny serial „M jak Miłość” ze średnią widownią sięgającą prawie 6 mln i 36,7 proc. udz. W jesiennej ramówce najlepszy wynik zanotował wyemitowany 3 października odcinek, który obejrzało  ponad 6,7 mln osób. Odcinek pokazany 6 grudnia był drugim pod względem oglądalności – widownia wyniosła 6,6 mln widz. przy udziałach 39 proc.

Kolejnym serialem Dwójki od lat przyciągającym przed ekrany wielomilionową publiczność jest „Na dobre i na złe” ze średnią 4,8 mln widz. (29,9 proc. udz.). Najlepiej oglądany odcinek wyemitowany został 21 września br. i zobaczyło go 5 mln widzów (32,3 proc. udz)., a dzięki osiągniętym 7 grudnia br. wynikom – 4,5 mln widz. (27,7 udz.) został on liderem dnia.

Te dwa seriale TVP2, emitowane w paśmie wieczornym od poniedziałku do środy, zaskarbiły sobie lojalną widownię i są najchętniej przez nią oglądane. Widzowie Dwójki nie wyobrażają sobie poniedziałku i wtorku bez „M jak Miłość”, a środy bez „Na dobre i na złe”.

Za to codziennie przed telewizory przyciągają „Barwy szczęścia”, które zamykają czołówkę najlepszych seriali w TOP 5. W jesiennej ramówce średnia widownia tego serialu wyniosła 3,4 mln osób, a udziały 21,8 proc. Najlepiej oglądany odcinek wyemitowany został 6 grudnia (wtorek) i obejrzało go  ponad 4,1 mln widzów (24,2 proc. udz.).

Takimi wynikami TVP pozostaje liderem na rynku seriali i deklasuje tym samym swoją konkurencję.

 

Powiązane artykuły

„The Voice of Poland” – moc przeciwieństw i oczarowani Trenerzy

Dawid Propolis

„Hit, Hit Hurra!” – udany debiut TVP1

Dawid Propolis

“M jak miłość”: Mafia w Grabinie!

Magdalena Pełek