Joanna Krupa w SNL Polska
Joanna Krupa w SNL Polska
tvdzis.pl » Joanna Krupa gwiazdą SNL Polska!
Polecamy Showmax SNL Polska Joanna Krupa

Joanna Krupa gwiazdą SNL Polska!

To dopiero potenszjal! Prawdziwie hipnotajzing gwiazda pierwszych stron magazynów, uznana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek na świecie – Joanna Krupa już w najbliższą sobotę zatrzęsie sceną SNL Polska! Gwiazdami muzycznymi odcinka będą Bisz i Radex, którzy zagrają kawałki ze swojego wspólnego albumu „Wilczy humor”.

Saturday Night Live to w Stanach kultowy program! Nieraz śmiałam się oglądając pojawiające się tam skecze. Bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w polskiej wersji formatu, który jest tu dla rozrywki czymś zupełnie nowym, czymś przełomowym – mówi o swoim sobotnim udziale w SNL Polska Joanna Krupa. Szaleńcze tempo powstawania programu nie będzie dla modelki niczym nowym zważywszy na zawrotne tempo jej życia. „Ze Stanów przyleciałam w poniedziałek, od razu spotkałam się z ekipą i scenarzystami na brainstorm. Praca z takim kreatywnym teamem wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji i już nie mogę doczekać się efektu końcowego!”.

Joanna Krupa – urodzona w Warszawie, dorastająca za oceanem w kolebce oryginalnej wersji Saturday Night Live. Modelka from de kowers of magazins, dla której amerikan drim przestał być jedynie marzeniem, a stał się rzeczywistością. Wielokrotnie uznawana za jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Kanał CNN wymienił Joannę na liście 10 najbardziej znanych na świecie Polaków, razem z Mikołajem Kopernikiem i Lechem Wałęsą. Gdy po raz pierwszy pojawiła się w polskiej telewizji jako prowadząca „Top Model – zostań modelką”, widzowie pokochali ją od pierwszego… zasłuchania. Kultowe wypowiedzi Asi stały się hitem Internetu, a świat nagle nabrał zupełnie nowych barw. Zaangażowana w walkę o prawa zwierząt często występowała m.in. w kontrowersyjnych kampaniach organizacji PETA.

Bisz/Radex – duet łączący głos rodzimego hip-hopu z pozornie odległymi muzykologicznie podkładami wpadającymi w rock, electro-pop, a nawet jazz. Biszto chodnikowy wilk-wegetarianin. Raper, producent, ale przede prawdziwy poeta młodego pokolenia. Kulturoznawca, który przekłada swoją wiedzę o literaturze, filozofii i szeroko pojętej sztuce na język rapu. Bisz jest współzałożycielem grupy B.O.K, a jego debiutancki album pt. „Wilk chodnikowy” wydany w 2012 r. uzyskał status złotej płyty. W 2016 r. pojawił się krążek „Wilczy humor”, który nagrał razem Radkiem Łukasiewiczem (Radex), liderem pop-rockowej formacji Pustki. Radek jest muzykiem, kompozytorem, wokalistą i autorem tekstów. Pisał m.in. dla Moniki Brodki i Artura Rojka. Za swoją twórczość był dwukrotnie nominowany do Paszportu Polityki  i nagrodzony Nagrodą im. Grzegorza Ciechowskiego.

Odcinek z udziałem Joanny Krupy i duetu Bisz/Radex będzie można obejrzeć wnajbliższą sobotę o 21:00 na www.showmax.com tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Dla nowych użytkowników pierwsze 14 dni jest za darmo. 

Powiązane artykuły

Ucho Prezesa: Wraca Pani Basia, debiutuje Hanna Śleszyńska.

Robert Wróbel

Ucho Prezesa 3 w Showmax

Dawid Propolis

Trzeci sezon Ucha Prezesa w Showmax

Magdalena Pełek
%d bloggers like this: