Jimmy Kimmel Oskary 2018 (fot. Canal+)
Jimmy Kimmel Oskary 2018 (fot. Canal+)
Główna » Już dziś gala Oscary 2018 w Canal+ Zobacz za darmo!
Canal+ Polecamy Telewizja

Już dziś gala Oscary 2018 w Canal+ Zobacz za darmo!

W nocy z 4 na 5 marca statuetki Oscarów® trafią w ręce najlepszych aktorek, aktorów, reżyserów, scenarzystów i wszystkich tych, dzięki którym powstały najgłośniejsze filmy 2017 roku.

Jubileuszową,  90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®, poprowadzi Jimmy Kimmel. Gwiazdor „Jimmy Kimmel Live!” będzie pełnił rolę gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood po raz drugi.

Te 90 dekad to niezapomniane momenty, które przeszły do historii Oscarów® – 12-minutowa owacja na stojąco dla Charliego Chaplina w 1972 roku, Roberto Benigni, biegnący po swojego Oscara® po oparciach krzeseł w roku 1999, czy słynne selfie Ellen DeGeneres z topowymi gwiazdami Hollywood. Co wydarzy się w tym roku? Przekonamy się już za kilka godzin.

Transmisja ze studia oscarowego, w którym odbywać się będą rozmowy z filmowcami oraz ekspertami z branży filmowej, rozpocznie się o godzinie 1:30. Poprowadzą je Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska. W poniedziałek, 5 marca, o 22:00 przedstawiona zostanie skrócona relacja z gali. CANAL+ wyemituje 90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® jako jedyna telewizja w Polsce.

GALA OSCAROWA® NA ŻYWO TYLKO W CANAL+. NOC Z 4/5 MARCA

ODKODOWANA DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW NC+ I WYBRANYCH OPERATORÓW KABLOWYCH (UPC, VECTRA, INEA , TOYA, MULTIMEDIA)

Powiązane artykuły

Z ostatniej chwili: Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy UEFA pozostają na platformie nc+

Dawid Propolis

Ruszył Canal+4k Ultra HD

Dawid Propolis

Player Plus Box – telewizyjny dekoder przyszłości?

Dawid Propolis