TVP 1 Polecamy Telewizja

Już dziś wielki finał HIT HIT HURRA

Po trzech miesiącach zmagań sześcioro młodych, niezwykle utalentowanych uczestników z najwyższą łączną punktacją będzie walczyć o zwycięstwo w tym programie. O tym, kto wygra, zdecydują sami widzowie w głosowaniu SMS-owym. Nagroda główna zostanie przekazana wskazanej przez zwycięzcę instytucji, wspierającej rozwój młodych talentów.

Jury „Hit Hit Hurra!” przyzna również wybranemu uczestnikowi nagrodę specjalną – warsztaty w Los Angeles z Sethem Riggsem, nauczycielem takich gwiazd jak Michael Jackson, Prince czy Madonna. Wśród jego wychowanków jest ponad 120 laureatów nagrody Grammy.

 „Hit Hit Hurra!” to nowatorski talent show przyjazny młodym wykonawcom. W jury programu zasiadają –  Edyta Górniak – diva polskiej sceny muzycznej, Hirek Wrona – uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń – trener wokalny. Program prowadzą dziennikarz Artur Orzech oraz Marta Zalewska – wokalistka, dyplomowana skrzypaczka i multiinstrumentalistka. Uczestnikom podczas występów towarzyszy 26-osobowa orkiestra pod kierownictwem Daniela Nosewicza.

 „Hit hit Hurra!” to pierwszy program w historii polskiej telewizji, w którym żaden z uczestników nie odpada, a nagroda wspiera instytucję, w której dziecko uczy się i rozwija swój talent.

Finał „Hit Hit Hurra!” w piątek, 9 grudnia o 20:30 w TVP1

Powiązane artykuły

Barwy Szczęścia: Ryzykowne decyzje

Dawid Propolis

Polska – Portugalia i Niemcy – Włochy w TVP1

Dawid Propolis

Premiera w TVN Style – “Polowanie na kuchnie”

Dawid Propolis