All together now odcinek 1 - fot. Cezary Piwowarski
All together now odcinek 1 - fot. Cezary Piwowarski
Główna » Już dzisiaj wielki finał „Śpiewajmy razem. All Together Now”!
Polsat Polecamy Telewizja Śpiewajmy razem. All Together Now

Już dzisiaj wielki finał „Śpiewajmy razem. All Together Now”!

Już dzisiaj wieczorem finał programu “Śpiewajmy razem. All Together Now”! W finałowym odcinku wystąpi 14 uczestników – po dwóch zwycięzców z każdego z 7 odcinków. Trzy osoby, których występ zostanie najlepiej oceniony, zaśpiewają raz jeszcze i zawalczą o zwycięstwo. A wygra ten, kto porwie do wspólnego śpiewania jak najwięcej z setki jurorów. Zwycięzca zgarnie aż 100 tys. złotych! Kto zachwyci panią kapitan Ewę Farną i 99 jurorów?

Poznajcie wszystkich naszych finalistów! 

MATEUSZ ŁOPACIUK  wystąpił w premierowym odcinku programu jako pierwszy uczestnik. Wykonał  utwór „Knockin’ On Heaven’s Door” i od razu jego charakterystyczny styl i nieziemski głos porwał z miejsc aż 94 jurorów.  Finalistką pierwszego odcinka jest również PATRYCJA PAŁUCKA,  która postawiła sobie wysoko poprzeczkę, śpiewając numer „Królowa łez” Agnieszki Chylińskiej!

W drugim odcinku show KATARZYNA GRZESIEK zaprezentowała emocjonalny singiel Pink „Try”, podczas którego wstało aż 95 osób, a TOMASZ FURMAN zaskoczył wszystkich swoim wykonaniem „Pszczółki Mai”. Niezapomniany przebój Zbigniewa Wodeckiego i czar wspomnień z dzieciństwa sprawił, że otrzymał aż 93 głosy.

LENA CZECHOWICZ  zaprezentowała w trzecim odcinku żywiołowy kawałek „W stronę słońca” i porwała aż 97 jurorów. PAULINA URYNOWICZ  zmierzyła się z  utworem Zdzisławy Sośnickiej „Aleja gwiazd” i również trafiła do finału.

ROMAN GRZEGORCZYK  finalista czwartego odcinka pokazał, że nigdy nie jest za późno na spełnienie marzeń i swoim wykonaniem utworu „Cała sala śpiewa z nami” oczarował 92 jurorów! AGATA CZABAN zdecydowała się na utwór „Let’s Get Loud” Jennifer Lopez. Taneczny hit zerwał z miejsc aż 99 jurorów!

MARIUSZ SUCHOŻEBRSKI sprawił, że w programie padł rekord i pierwszy raz z krzeseł wstała setka jurorów! Genialne wykonanie piosenki „Human” zagwarantowało mu miejsce w finale. NATALIA ZARĘBA wzruszyła jurorów fenomenalnym wykonaniem  utworu „Dziwny jest ten świat” i otrzymała 96 punktów.

KAŚKA DUDZIK zachwyciła jurorów wykonaniem hitu „I Will Survive” i porwała do zabawy niemalże całą ścianę sędziów. PAULINA I BARTEK GRUSZECCY wykonali natomiast balladę „Say Something”. Ich emocjonalny występ spodobał się 80 jurorom.

Ostatnimi uczestnikami, którzy trafili do finału byli: ADAM RUSZCZYŃSKI,  który zaprezentował na scenie klasyk Krzysztofa Krawczyka „Parostatek” i PATRYCJA BŁACH -dziewczyna sięgnęła po bardzo znany kawałek „Tyle słońca w całym mieście” i zdobyła aż 95 punktów.

Już dziś wieczorem dowiemy się, kto z nich wygra pierwszą polską edycję programu  “Śpiewajmy razem. All Together Now”!

Emisja finałowego odcinka dziś o 20:30 w Polsacie!

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Znamy jury „Śpiewajmy razem. All Together Now” nowego show Polsatu!

Dawid Propolis

Wielkie Kolędowanie z Polsatem – Warszawa 2016

Dawid Propolis