Bądźmy w kontakcie!

Programy telewizyjne

Karol Strasburger w “Skandalistach” Agnieszki Gozdyry [VIDEO]

Już dziś gościem Agnieszki Gozdyry będzie Karol Strasburger, wyjątkowy aktor m.in. serialu “Pierwsza Miłość”. 

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Karol Strasburger

Już dziś gościem Agnieszki Gozdyry będzie Karol Strasburger, wyjątkowy aktor m.in. serialu “Pierwsza Miłość”.

Na pytanie o różnicę wieku w związku odpowiada:

“Druga osoba daje dużo aktywności, optymizmu, że życie jest przed nami i mamy dużo do zrobienia. Mogę wiele rzeczy Małgosi pokazać, które ja przeżyłem, a ona tego nie zna. Mogę ją nauczyć narciarstwa, tenisa, pokazać trochę świat. Na tym polega moja przewaga. Ona daje od siebie dużo radości, chęci poznawania tego wszystkiego, szacunku. To jest coś co buduje”.

 

Karol Strasburger i Agnieszka Gozdyra w programie “Skandaliści” już dziś o 20:00 w Polsat News.

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Programy telewizyjne

BBC Lifestyle zaskakuje przechodniów niespodzianką kulinarną!

Z okazji premiery programu „Wyjątkowe smaki miast” BBC Lifestyle przygotowało wyjątkową niespodziankę dla mieszkańców Warszawy.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Wyjątkowe smaki miast - BBC Lifestyle

Z okazji premiery programu „Wyjątkowe smaki miast” BBC Lifestyle przygotowało wyjątkową niespodziankę dla mieszkańców Warszawy.

Już dziś 14 lipca o godz. 21:50 w ramach cyklu programowego „Lato pełne luksusu” BBC Lifestyle  pokaże „Wyjątkowe smaki miast”. Program prowadzony jest przez Freda Sirieux, który nie tylko pracował w najlepszych restauracjach z gwiazdkami Michelin, ale jest też znany Polskim widzom z kulinarnego programu Netflixa „Bogate menu”. Fred podróżuje do Paryża, Wenecji, San Sebastian i Edynburga odwiedzając znajomych szefów kuchni i krytyków kulinarnych. Oprowadzają go po swoich miastach śladami ulubionych knajpek oraz restauracji. Wspólnie doświadczają niesamowitych wrażeń kulinarnych i próbują lokalnych przysmaków. Niektóre z odwiedzanych miejsc są luksusowe, inne zupełnie na luzie.  Łączy je najlepsza obsługa, jakość jedzenia i wyjątkowa lokalizacja. Program pokazuje, że aby doświadczyć niesamowitego kulinarnego przeżycia nie trzeba iść do luksusowej restauracji. Wyjątkowo nie musi znaczyć drogo ani bardzo daleko.

 

Czytaj dalej. Kliknij!

TTV

Królowe Życia FINAŁ SEZONU!

Już dziś w TTV wielki finał sezonu programu “Królowe Życia”. Co wydarzy się w ostatnim odcinku?

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Królowe Życia (fot. TTV)
fot. TVN

Już dziś w TTV wielki finał sezonu programu “Królowe Życia”. Co wydarzy się w ostatnim odcinku?

Zagraniczna przygoda

Wyjazd Dagmary i jej bliskich na Kretę to pasmo niekończących się przygód i niespodzianek. Królowa musi odnaleźć się w nowej roli – jako przyjaciółka zakochanych w sobie po uszy, Edzi i Jacka. Czy taki układ jej odpowiada?

DAGMARA WYBIERA SIĘ NA PIELGRZYMKĘ!

Czy wybuchnie wulkan?

Nauka zorby, próbowanie greckich przysmaków oraz nie do końca gorąca sesja zdjęciowa na plaży, to tylko niektóre z atrakcji, które cała trójka zapamięta na długie lata. Widzowie będą świadkami wielkich deklaracji, romantycznych poświęceń, burzliwych awantur i zabawnych sytuacji. Kreta rozbudziła w Edzi i Jacku namiętność, a w Królowej jeszcze większy temperament. Co wyniknie z takiego połączenia?

 

Finałowy odcinek show “Królowe życia” w czwartek, 20 czerwca o godz. 22:30 w TTV.

Zobacz program ONLINE w Player!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Czytaj dalej. Kliknij!

TV Puls

Robert Janowski i “Gra Muzyka” w TV PULS. Znamy gwiazdy!

Lady Pank, Doda, Weekend, Piotr Cugowski, Kombii – to tylko niektóre gwiazdy i zespoły, które wystąpią w nowym rozrywkowym show Telewizji Puls i Media Corporation „Gra Muzyka”. W roli gospodarza programu – Robert Janowski.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Robert Janowski - fot. AKPA
fot. TV Puls

Lady Pank, Doda, Weekend, Piotr Cugowski, Kombii – to tylko niektóre gwiazdy i zespoły, które wystąpią w nowym rozrywkowym show Telewizji Puls i Media Corporation „Gra Muzyka”. W roli gospodarza programu – Robert Janowski. Zdjęcia do projektu ruszają w lipcu. Premiera jesienią tylko w TV Puls!

Gra Muzyka to nowy muzyczny show, który łączy w sobie znakomitą rozrywkę, wielkie emocje i rywalizację o nagrody. Gospodarzem programu jest Robert Janowski, a producentem – firma Media Corporation.

W odcinkach pojawią się goście specjalni – gwiazdy polskiej muzyki, których utworów słucha cała Polska! Są to: Lady Pank, Doda, Weekend, Kombii, Future Folk, Varius Manx, Piotr Cugowski, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz, Pectus oraz Feel.

W każdym odcinku show będzie mnóstwo zagadek muzycznych, usłyszymy też największe polskie i zagraniczne hity muzyczne w wykonaniu między innymi Magdaleny Tul. O oprawę choreograficzną zadbają: Anna Głogowska, Agustin Egurrola i zespół taneczny Volt oraz artyści Teatru Rampa – Santi Bello Group.

Zobacz nas na Facebook

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne