Kasia Kołeczek już wkrótce wystąpi w serialu BBC (fot. Fijałkowska/Łabudzki)
tvdzis.pl » Kasia Kołeczek z „Bake Off…” stresuje się przyjściem na świat pierwszego dziecka. Zdradziła, jakie ma obawy.
TVP 2 Polecamy Gwiazdy Kasia Kołeczek

Kasia Kołeczek z „Bake Off…” stresuje się przyjściem na świat pierwszego dziecka. Zdradziła, jakie ma obawy.

„Sama nie wiem, jak ja to wszystko ogarnę? Jak matki to robią?” – zastanawiała się w swoich social mediach Kasia Kołeczek, prowadząca „Bake Off – Ale Ciacho!”. 

Kasia Kołeczek, którą widzowie mogą oglądać w każdą niedzielę o godzinie 15:20 w kulinarnym show TVP2, już niebawem zostanie mamą. Na kilka tygodni przed przyjściem na świat jej pierwszego dziecka, prowadząca „Bake Off – Ale Ciacho!”, zdecydowała się wziąć udział w kursie dla przyszłych mam.

–  W tematach dziecięcych jestem kompletnie zielona więc właśnie wyruszam na kurs, który ma mnie przygotować do tego co mnie czeka. Dziś zaczynamy od treningu oddechowego – zdradziła w swoich social mediach Kołeczek.

Tuż po wyjściu z zajęć aktorka zdecydowała się podzielić z fanami przemyśleniami na temat roli matki, w której niebawem zadebiutuje.

– Sama nie wiem, jak ja to wszystko ogarnę? Jak matki to robią? – wyznała z przejęciem aktorka tuż po zakończeniu kursu.

 

 

 

Powiązane artykuły

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek

Zawadzka i Kołeczek życzą Wesołych Świąt!

Dawid Propolis

Za marzenia – posłuchaj piosenki z serialu!

Magdalena Pełek
%d bloggers like this: