Kasia Stankiewicz
Kasia Stankiewicz
Główna » Kasia Stankiewicz: „Boisz się pójść na spacer czy do sklepu, bo leci za tobą tłum, żeby wyrwać ci garść włosów”
Telewizja Taniec z gwiazdami

Kasia Stankiewicz: „Boisz się pójść na spacer czy do sklepu, bo leci za tobą tłum, żeby wyrwać ci garść włosów”

Kasia Stankiewicz była wokalistka Varius Manx, którą oglądacie w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” u boku Tomka Barańskiego w najnowszej Gali, tak wspomina szalone czasy szczytu popularności.

„(…) kiedy nagle stajesz na szczycie w bardzo młodym wieku, żyjesz siłą rzeczy w jakimś odrealnieniu. Jesteś wożony, przenoszony, chodzi za tobą pani z kalendarzem, a ty myślisz że tak właśnie wygląda świat (…). Z jednej strony możesz wszystko, z drugiej – boisz się pójść na spacer czy do sklepu, bo leci za tobą tłum, żeby wyrwać ci garść włosów” – mówi Kasia.

Od szczytu na którym była występując z Varius Manx minęło już niemal 20 lat, dziś wokalistka, znów współpracuje z Robertem Jansonem i kolegami, a udział w Tańcu z Gwiazdami kwituje krótko:

„Nie jest to skok na bungee, ale wyjść z artystycznej niszy i wystąpić w „Tańcu z Gwiazdami” można uznać za „szaleństewko”. Nie wiem, dlaczego nie robiłam takich rzeczy wcześniej”.

W piątek w „Tańcu z Gwiazdami” Kasię Stankiewicz zobaczymy w parze z Jackiem Jeschke.

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis