Kocham Cię Polsko, prowadzący (Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski)
Kocham Cię Polsko, prowadzący (Tomasz Kammel, Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski)
Główna » „Kocham Cię, Polsko!” – kogo zobaczymy w najnowszych odcinkach?
TVP 2 Polecamy Telewizja Kocham Cię Polsko!

„Kocham Cię, Polsko!” – kogo zobaczymy w najnowszych odcinkach?

Już 3 marca na antenę TVP2 powraca program „Kocham Cię, Polsko!”, w którym gwiazdy mogą sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin. Utrzymany w konwencji zabawy teleturniej śledziło w ubiegłym sezonie średnio prawie 2 miliony widzów. Prowadzącą program jest Barbara Kurdej-Szatan, a kapitanami drużyn Tomasz Kammel i Antek Królikowski. Jakich gości zobaczymy w nowych odcinkach?

W 11. edycji „Kocham Cię, Polsko!”, która swoją premierę będzie miała w sobotę 3 marca w TVP2, zobaczymy artystów znanych z telewizji czy desek teatrów oraz muzyków. Anna Dereszowska, Ewa Kasprzyk, Mikołaj Roznerski czy Kuba Wesołowski będą dumnie reprezentować środowisko aktorskie.  Sprawdzimy także, jak w ogniu pytań poradzą sobie gwiazdy seriali „M jak miłość” – Anna Mucha, Kacper Kuszewski i Małgorzata Pieńkowska oraz „Na dobre i na złe” –  Aleksandra Hamkało, Marcin Rogacewicz i Robert Koszucki.

Na chwilę odpoczynku od codziennych obowiązków będą mogły pozwolić sobie młode mamy – Joanna Moro i Izabela Zwierzyniecka, które pojawią się w jednym z pierwszych odcinków „Kocham Cię, Polsko!”. W rundach takich jak Kalambury, Polszczyzna czy Muzyczne licytacje zmierzą się ze świeżo upieczonymi ojcami: Rafałem Mroczkiem oraz Michałem Koterskim.

W najnowszej edycji programu zobaczymy także m.in. lidera zespołu Kombii Grzegorza Skawińskiego, aktorkę i mamę jednego z kapitanów drużyn – Małgorzatę Ostrowską-Królikowską (czy będzie w zespole z Antkiem?) oraz aktora Redbada Klijnstrę.

Ciekawi goście to nie jedyne atrakcje nadchodzącego sezonu „Kocham Cię, Polsko!”. W programie pojawią się także nowe konkurencje: Kronika niepodległa i Historia sportu. Niespodzianka czeka też na widzów, a zwłaszcza publiczność w studiu, podczas rundy Polszczyzna. Więcej szczegółów na temat odświeżonej formuły najbliższej edycji „Kocham Cię, Polsko!” już niebawem.

Powiązane artykuły

Zobacz, co wydarzy się w drugim odcinku Kocham Cię, Polsko!

Dawid Propolis

Znamy trenerów „The Voice Kids”!

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek