Kocham Cię Polsko odcinek 4 (fot. Jan Bogacz TVP)
Kocham Cię Polsko odcinek 4 (fot. Jan Bogacz TVP)
Główna » Kocham Cię Polsko: Panie kontra Panowie. Kto wygrał?
TVP 2 Polecamy Telewizja Kocham Cię Polsko!

Kocham Cię Polsko: Panie kontra Panowie. Kto wygrał?

Czy pora roku w jakikolwiek sposób wpływa na nasze życie uczuciowe? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy w sobotnim odcinku programu „Kocham Cię, Polsko!”.

W finałowej rundzie, która polega na tym, by jak najlepiej przewidzieć odpowiedzi ankietowanych, padło pytanie o to, jaki procent Polaków wierzy, że wiosna sprzyja zakochaniu. Jako pierwsza typowała drużyna Tomasza Kammela, która stwierdziła, że to 70 procent. Grający z Antkiem panowie doszli jednak do wniosku, że więcej. – Wierzymy w miłość! – krzyczeli. Jak się okazało, mieli rację obstawiając w taki sposób, bo wiosna sprzyja zakochaniu według aż 84 procent Polaków.

W sobotnim odcinku „Kocham Cię, Polsko!” Tomasz Kammel i Antek Królikowski do wspólnej zabawy zaprosili młodych rodziców: Joannę Moro, Natalię Siwiec i Izabelę Zwierzyńską oraz Michała Koterskiego, Rafała Mroczka i Marcina Libera Piotrowskiego. Panie walczyły pod wodzą Tomka, a panowie wraz z Antonim.

Już od samego początku wiadomo było, że żadna z drużyn nie będzie chciała ułatwić przeciwnikom drogi do zwycięstwa. Ze szczególnym zacięciem walczyli panowie, którzy próbowali rozmaitych sposobów, by przejąć punkty. Misiek Koterski w rundzie Kto pierwszy, ten lepszy rozśmieszał Natalię Siwiec i utrudniał jej naciśnięcie przycisku, a w konkurencji Kronika niepodległa młodzi ojcowie celowo wprowadzali w błąd Joannę Moro, wcielającą się w prezenterkę telewizyjnej kroniki wydarzeń. Taktyka okazała się jednak zawodna, bo mimo przeszkód długo prowadziła drużyna Tomasza. Szczęście opuściło ją na chwilę w rundzie Urodziny, gdy prezent-bomba wybuchł w rękach Natalii, a dziewięć punktów trafiło na konto drużyny Antka. Przed Finałem młodym mamom udało się na nowo uzyskać przewagę. Radość nie trwała jednak długo, bo panie źle oszacowały, jaki procent Polaków wierzy, że wiosna sprzyja zakochaniu. W tej decydującej rundzie, w której punkty przyznaje koło fortuny, trafniej typowali ojcowie i to im ostatecznie przypadło zwycięstwo.

Powiązane artykuły

Zobacz, co wydarzy się w drugim odcinku Kocham Cię, Polsko!

Dawid Propolis

Znamy trenerów „The Voice Kids”!

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek
%d bloggers like this: