Motowizja Telewizja

Kolejny nowy program na antenie Motowizji

Magazyn MotoWizja to najnowsza propozycja Motowizji. Widzów czeka wyprawa do świata czterech kółek realizowana z przymrużeniem oka i wielką pasją. Od historii do nowoczesności i od samochodowych legend po nietypowe pojazdy. Na program zapraszają Szymon Chwaliszewski i Jacek Tobolski. Premiera Magazynu MotoWizja już 7 grudnia o 21:20.

Magazyn MotoWizja to program, który powstaje nie z przymusu, lecz z potrzeby serca. Magazyn jest produkowany przez TV Asta od kilku lat dla regionalnej sieć kablowej, teraz dzięki Motowizji trafia na antenę ogólnopolską. Jego formuła, w naturalny sposób, kształtowała się latami. Charakteryzuje go autentyczność, brak zamknięcia w jakichkolwiek ramach. I właśnie te cechy zjednały mu wierne, cały czas powiększające się, grono widzów, którzy w Magazynie MotoWizja odnajdują to, czego nie ma w innych programach motoryzacyjnych. Twórcy programu różnią się wiekiem, a wręcz pokoleniem, jednak spojrzenie na świat motoryzacji mają takie samo. Idea programu jest następująca: jeżeli atmosfera na planie jest dobra to program musi być udany.

– Cieszymy się przede wszystkim z tego, że spełnia się marzenie naszych widzów o większej dostępności Magazynu MotoWizja na ogólnopolskiej antenie. To oni, ich pozytywne i konstruktywne komentarze w mediach społecznościowych dodają nam energii do działania, weny do tego, by nasze programy były jeszcze ciekawsze – mówi Szymon Chwaliszewski, prowadzący program.

Drugim gospodarzem Magazynu MotoWizja jest Jacek Tobolski. Motocyklista i podróżnik od urodzenia, wyznający zasadę, że zwiedzać da się tylko na “latającym dywanie” czyli motocyklu. Mało jest na tym świecie silników, których nie rozłożył (a później szczęśliwie złożył) do ostatniej śrubki. Wraz z żoną zwiedził na nim już blisko czterdzieści krajów, wciąż mając apetyt na więcej. Ponadto fanatyk skuterów – zwłaszcza swojej, kultowej Vespy PX 125. Nieograniczone źródło wspomnień i doświadczeń związanych ze wszystkim co pachnie olejem napędowym lub benzyną.

Testy porównawcze samochodów, ciekawostki, historia, nowości i wydarzenia związane
z motoryzacją, to wszystko czeka na fanów w najnowszym programie Motowizji.

Magazyn MotoWizja to kolejna nowa polska produkcja na antenie Motowizji w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Na Magazyn MotoWizja zapraszamy w każdą środę, o godz. 21:20.

Powiązane artykuły

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Andrzej Młynarczyk wciela się w Tadeusza Nalepę!

Daniel Pietrzykowski

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Maria Tyszkiewicz jako Doda! To wykonanie „rozwala system” (VIDEO)

Dawid Propolis

Golec uOrkiestra zaprasza na sylwester z Polsatem!

Magdalena Pełek