TVP 1 Telewizja

Kombii i Natalia Szroeder w 3. odcinku „Hit, Hit Hurra!”

Hit, Hit Hurra

Gośćmi programu będą zespół Kombii i Natalia Szroeder. Zaproszeni artyści wystąpią wspólnie z młodymi wykonawcami śpiewając utwory ze swojego repertuaru – „Pokolenie” i „Lustra”.

W najnowszym odcinku zobaczymy w sumie 11 wykonań polskich i zagranicznych przebojów. Uczestnicy programu zaśpiewają takie hity, jak „Tyle słońca w całym mieście” w wersji Natalii Kukulskiej, „Znowu pada deszcz” z repertuaru Lady Pank, czy „Natural Woman” Arethy Franklin.

Bardzo miło wspominamy udział w Hit Hit Hurra! i uważamy go za niezwykle ciekawe przedsięwzięcie – mówi Grzegorz Skawiński – lider zespołu Kombii – Jest on szczególny, bo z udziałem dzieci. Fantastyczna jest idea, że młodzi uczestnicy nie odpadają i w związku z tym nie przeżywają żadnej ‘traumy’. Ich poziom wokalny był niesamowicie wysoki, czym byliśmy bardzo mile zaskoczeni. Wydaje nam się, że nasza piosenka o pokoleniach jest fantastyczną komplementacją tego programu i muszę przyznać, że nasz podopieczny Piotr Nowak zaśpiewał ją świetnie.

Zespół KOMBII powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. W tym roku Grzegorz Skawiński oraz Waldemar Tkaczyk obchodzą 40-lecie pracy artystycznej. Ich muzyka rozbrzmiewa w sercach tysięcy fanów legendarnych formacji: Kombii, O.N.A i Skywalker.

Kombii i Piotr Nowak (fot: TVP)
Kombii i Piotr Nowak (fot: TVP)

Natalia Szroeder – artystka młodego pokolenia – wokalistka i autorka tekstów związana ze stylistyką pop i hip-hop. Ma na swoim koncie m.in. takie przeboje, jak „Jane”, „Tęczowy”, „Domek z kart” i „Lustra”.

”Hit, hit Hurra” to nowatorski talent show przyjazny młodym wykonawcom. W 12 kolejnych odcinkach emitowanych w środy, o godzinie 20:30, widzowie TVP1 mogą podziwiać występy 22 niezwykle utalentowanych uczestników. W jury programu zasiadają – Edyta Górniak – diva polskiej sceny muzycznej, Hirek Wrona – uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń – trener wokalny. Program prowadzą dziennikarz Artur Orzech oraz Marta Zalewska – wokalistka, dyplomowana skrzypaczka i multiinstrumentalistka. Uczestnikom podczas występów towarzyszy 26-osobowa orkiestra pod kierownictwem Daniela Nosewicza.

Nowatorska formuła „Hit Hit Hurra!” pozwala młodym uczestnikom rozwijać ich talent w przyjaznej atmosferze. W programie nie ma negatywnej rywalizacji, a jury wspiera wykonawców merytorycznymi radami pozbawionymi ostrych komentarzy.

Premiera trzeciego odcinka w środę, 28 września o 20:30 w TVP1.

Powiązane artykuły

IDOL: Nowa przyjaźń wśród jurorów programu! [WIDEO]

Dawid Propolis

Agata Młynarska w roli sprzedawcy! Nowa praca dziennikarki?

Dawid Propolis

Jury o 14-latku z „Must Be The Music”: Śpiewasz jak nikt w tym kraju (VIDEO)

Dawid Propolis