TTV Polecamy Telewizja

“Królowe życia”: Wróżka Dagmara [WIDEO]

W piątym  odc. „ Królowych życia” Dagmarze, która w tłumie kandydatek na kelnerki w dyskotece wypatrzy prawdziwe talenty, zaczyna psuć się wzrok. Zaradzi temu  wizytą u okulisty. Z kolei spotkanie  wróżką  sprawi, że zacznie baczniej się przyglądać przyszłości  syna?  Może być ciężko…Joanna na randki chodzi bez przekonania. 

Jednak kolejne spotkanie sprawi, że zabłyśnie jej oko. W wysportowanym mężczyźnie zobaczy idealnego kandydata na …kochanka. O ile nie wystraszy go otwarta rozmowa o seksie – może być gorąco. Temperatura rozmowy z organizatorką pokazu futer Gabriela gwałtownie skoczy, gdy nasz projektant dowie się, że nie zamówiono dla niego modelek. Gabriel będzie wściekły, gdy dowie się, że jego ciężka praca może pójść na marne…

O programie

„Królowe życia” to rozgrywająca się w sercu Dolnego Śląska telenowela dokumentalna, w której będziemy  podglądać  codzienne życie jej barwnych i przebojowych bohaterów. To ludzie, którzy osiągnęli sukces w lokalnym środowisku i żyją na bogato według swojego scenariusza i na swoich warunkach. Są dalecy od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych falę zazdrości i krytyki. Dumne ze swoich osiągnięć  „Królowe życia” nie zważają na opinie otoczenia i odważnie prą do przodu, by realizować swoje marzenie – chcą stworzyć własne, małe Hollywood między Bugiem a Odrą. 

Bohaterowie „Królowych życia” mają swój pomysł na biznes i życie godne pozazdroszczenia. Każde z nich stworzyło swoje lokalne imperium, którym zarządza według swoich zasad.

Dagmara porzuciła wygodne życie w Ameryce i wróciła do rodzinnego miasta rozwijać interesy. Realizuje swój sen o potędze w Kłodzku. Nie sposób jej nie dostrzec i nie usłyszeć. 
Gabriel od zawsze związany w Głogowem, przez niektórych nazywany jest „Versace z Głogowa”. Jest miłośnikiem sztuki, dobrego stylu i futer. Od dziecka marzył o projektowaniu skórzanych ubrań. Dziś jego futra noszą gwiazdy i celebryci. 
Joanna była stewardessą w prywatnych liniach lotniczych i modelką. Dziś żyje jedną nogą we Wrocławiu, a drugą na Lazurowym Wybrzeżu. Wierzy w moc  czarnej karty kredytowej “no limit”.

„Królowe życia” zapraszają widzów do swojego królestwa w piątki o godz. 22:00  do  telewizji TTV.  

 

Powiązane artykuły

NC+ współpracuje z Player.pl – więcej bezpłatnych programów dla widzów

Dawid Propolis

“Na Wspólnej”: Agnieszka na dnie! [WIDEO]

Dawid Propolis

The Voice of Poland zacięta walka w 6. odcinku!

Magdalena Pełek