TVP 1 Telewizja

Kto pojawi się w kolejnym odcinku „Hit, Hit Hurra!” w TVP1?

Hit, Hit Hurra!

Gośćmi programu będą Mezo i zespół Sound’n’Grace. Gwiazdy tradycyjnie wystąpią wspólnie z młodymi wykonawcami śpiewając utwory ze swojego repertuaru.

W najnowszym odcinku zobaczycie w sumie 11 wykonań polskich i zagranicznych przebojów. Młodzi wokaliści zmierzą się również z takimi hitami, jak „Uptown Girl” Billy’ego Joela, „Czas nas uczy pogody” Grażyny Łobaszewskiej czy „I’ll be there” z repertuaru The Jackson 5.

Zaproszenie do “Hit Hit Hurra!” przyjąłem po konsultacji z…moją 10-letnią córką – Zuzią – mówi Mezo – Powiedziała, że koniecznie muszę wystąpić z duecie z młodą wokalistką, a ona chciałaby się ze mną wybrać na program i zobaczyć wszystko na żywo. Nie miałem więc wyboru. Julka Zarzecka, z którą wystąpiłem przede wszystkim ujęła mnie swoją serdecznością, otwartością i brakiem jakiejkolwiek tremy. Zarówno ja, jak i moja córka jesteśmy nadal z nią w kontakcie i mocno jej kibicujemy. Planujemy też wpaść na widownię podczas wielkiego finału programu.

Mezo (Jacek Mejer, ur. 1982) jest od ponad dekady jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, autorem takich hitów, jak „Sacrum”, „Ważne”, „Kryzys”, „Po robocie” czy „Aniele”. Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem.

Sound’n’Grace liczy ponad 20 wokalistów. Muzyczne korzenie grupy to contemporary (nowoczesny) gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz r’n’b. Miesza, przeplata, czerpie, łączy, eksperymentuje. Ale przede wszystkim zwraca uwagę na wysoki poziom muzyczny oraz jakość aranżacji i wykonań. ”Hit, Hit Hurra!” to nowatorski talent show przyjazny młodym wykonawcom. W 12 kolejnych odcinkach emitowanych w środy, o godzinie 20:30, widzowie TVP1 mogą podziwiać występy 22 niezwykle utalentowanych uczestników. W jury programu zasiadają – Edyta Górniak – diva polskiej sceny muzycznej, Hirek Wrona – uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń – trener wokalny. Program prowadzą dziennikarz Artur Orzech oraz Marta Zalewska – wokalistka, dyplomowana skrzypaczka i multiinstrumentalistka. Uczestnikom podczas występów towarzyszy 26-osobowa orkiestra pod kierownictwem Daniela Nosewicza.

Nowatorska formuła „Hit Hit Hurra!” pozwala młodym uczestnikom rozwijać ich talent w przyjaznej atmosferze. W programie nie ma negatywnej rywalizacji, a jury wspiera wykonawców merytorycznymi radami pozbawionymi ostrych komentarzy.

Premiera drugiego odcinka w środę, 21 września o 20:30 w TVP1.

Powiązane artykuły

Świąteczne wydanie Milionerów

Dawid Propolis

Krzysztof Antkowiak wygrał 6 odcinek TTBZ!

Dawid Propolis

“Urodzie na ratunek” w telewizji TLC

Dawid Propolis