Seriale M jak miłość TVP 2

M jak miłość: nowa bohaterka

M jak miłość

Dzięki Frankowi (Piotr Nerlewski) Natalia (Marcjanna Lelek) odzyskała uśmiech i nadzieję… ale czy ich szczęście potrwa dłużej?

TVP2 zaprasza na 1224 odcinek „M jak Miłość”, w którym pojawi się nowa bohaterka: Justyna, była narzeczona Zarzyckiego. A do obsady serialu dołączy Olga Kalicka („Plebania”, „Rodzinka.pl”).

Justyna przyjedzie niespodziewanie do leśniczówki i poprosi Franka o rozmowę. A były ukochany nie powita jej miło.

Chciałam do ciebie zadzwonić i nawet dzwoniłam, ale gdy tylko słyszałam twój głos… opuszczała mnie cała odwaga.(…) Posłuchaj, ja… przyszłam, żeby ci to wszystko wyjaśnić, oczyścić atmosferę…
Zostawiłaś mnie przed ślubem na lodzie. I tu nie ma nic do wyjaśnienia!
Mnie to naprawdę strasznie męczy, uwiera i… chciałam cię przeprosić za to, co się stało. Tym razem osobiście…

Leśnik, zirytowany, wyprosi w końcu dziewczynę z domu. Justyna jednak się nie podda… A matka (Jowita Budnik) przekona Franka, by jej wysłuchał.

Wiesz, myślę, że powinieneś porozmawiać z Justyną.(…) Masz to już za sobą, ułożyłeś sobie życie z kimś innym… więc może warto, raz na zawsze, zamknąć tę sprawę z przeszłości?

Kilka minut później w leśniczówce pojawi się za to Natalia. A Justyna pośle rywalce promienny uśmiech… I zapowie, że chce na stałe wrócić do Lipnicy, gdzie znalazła już nawet pracę.

Mama dowiedziała się, że mają wolny etat w szkole, zadzwoniła i tak długo mnie namawiała, że… w końcu się poddałam! I jestem. I tak naprawdę to się cieszę, bo bardzo mi już brakowało Lipnicy, domu rodzinnego…
A czego będziesz uczyć?
Matmy. I zamierzam te dzieciaki rzeczywiście czegoś nauczyć, więc… pewnie nie będę zbyt lubiana!

Po krótkiej rozmowie dziewczyna pożegna się i wyjdzie. A wtedy Franek przestanie w końcu udawać… I wyzna Natalii, co naprawdę czuje do swojej „eks”.

Justyna nie przyszła się przywitać… Przyszła przeprosić za… tę szopkę ze ślubem. Próbowała się wytłumaczyć, złagodzić całą sprawę, tak jakby… jakby popełniła drobny nietakt!
A przecież… złamała ci serce, prawda?
Tak… wtedy tak.(…) Byłbym idiotą, gdybym zaprzeczył.
Kiedyś była dla mnie bardzo ważna. Ale teraz ten jej powrót, te żałosne przeprosiny… tylko mnie zirytowały. Nie patrz tak… jestem na innym etapie i jestem z kimś innym. Z tobą. Przeszłość mnie nie interesuje. Nie ma do niej powrotu!

Słowa ukochanego wcale jednak Natalii nie uspokoją.

Justyna tuż po wizycie w leśniczówce chwyci za telefon…

Spotkałam się dziś z Frankiem.(…) Jak go zobaczyłam, porozmawiałam z nim, dotknęłam jego ręki, to… nagle wszystko do mnie wróciło…

Czy była narzeczona na nowo podbije serce leśnika? I sprawi, że w oczach Natalii znów pojawią się łzy?

Odpowiedź wkrótce… tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu.

M jak miłośćM jak miłośćM jak miłośćM jak miłośćM jak miłośćM jak miłośćM jak miłość

Powiązane artykuły

Startuje program „Kochanie, ratujmy nasze dzieci” w TVP2

Dawid Propolis

“Na dobre i na złe”: Romantyczny ślub… i zdrada! [ZDJĘCIA i WIDEO]

Dawid Propolis

Drugi sezon serialu “Jestem Cait” od 13 marca na E!

Dawid Propolis