• Główna
  • Seriale
  • “M jak miłość”: Nowy początek… stare problemy? [ZDJĘCIA]
Seriale M jak miłość TVP 2 Polecamy

“M jak miłość”: Nowy początek… stare problemy? [ZDJĘCIA]

Przed nami kolejny tydzień z „M jak Miłość”… Co tym razem wydarzy się w serialu? Natalia (Marcjanna Lelek) pojedzie do Warszawy, by wziąć udział w uroczystym ślubowaniu policjantów – wspierana przez Ulę (Iga Krefft) i Franka (Piotr Nerlewski).

Marek (Kacper Kuszewski) wyjdzie po badaniach ze szpitala – szczęśliwy i pełen nadziei, bo lekarz na pożegnanie będzie miał dla niego dobrą wiadomość.

– Tomografia i rezonans magnetyczny klatki piersiowej i głowy nie wykazały żadnych zmian, nie ma przerzutów do płuc i mózgu… Jest pan czysty!

Wieczorem Mostowiak opowie za to w końcu o swoich problemach żonie. A w oczach Ewy od razu zalśnią łzy.

– Ja… jestem przerażona i wściekła, że mi o tym wcześniej nie powiedziałeś! Ale jestem z tobą… I jestem pewna, na sto, na tysiąc procent… że to wszystko dobrze się skończy! Nie ma innej opcji! Masz rodzinę, są chłopcy, rodzice, dziewczyny… I ja. I nawet, jeśli wyniki będą złe… nie pozwolimy ci… Wygramy, zobaczysz!

Tymczasem Marzenka (Olga Szomańska) wyruszy na „łowy” do salonu mody ślubnej. Dziewczyna zacznie przymierzać kolejne modele – pilnując, by narzeczony nie zobaczył ani rąbka… I w finale znajdzie suknię idealną. A jej radości nie zmąci nawet fakt, że kreację zobaczy w końcu jej ukochany. Bo to właśnie Andrzejek (Tomasz Oświeciński) – zachwycony – pomoże jej podjąć decyzję.

– Ta albo żadna!(…) Moja narzeczona musi mieć najładniejszą kieckę na świecie, choćbym potem miał ją spłacać w ratach… do końca życia!

Chwilę później młoda para na nowo zacznie się jednak kłócić – gdy Marzenka odkryje, że jej narzeczony chce zdobyć pieniądze na wesele… biorąc udział w walkach MMA.

– Całkiem ci rozum odjęło? Andrzej, to jest kontrakt na mordobicie! I nie ma żadnych „ale”! Rozumiesz?

– Ale ja naprawdę potrzebuję tej kasy…

– Pieniądze za wstrząs mózgu? Niedawno miałeś już jeden, mało ci jeszcze?!

A w finale: ciąg dalszy dylematów Asi (Barbara Kurdej-Szatan). Tym razem dziewczyna będzie pewna swego – i wstąpi do biura, by poinformować szefową, że jednak rezygnuje z dalszej pracy. Ale na miejscu czeka ją niespodzianka: nowa umowa i podwyżka. Tarnowska zacznie się wahać… A szefowa zrobi wszystko, by ją zatrzymać.

– Proszę się zgodzić… Być może wkrótce nasza firma zmieni właściciela. Ja zostaję na stanowisku i bardzo chciałabym mieć panią w swoim zespole!

Asia poprosi w końcu o czas do namysłu, a później poradzi się rodziny. Ale zdania bliskich będą podzielone.

Wojtek (Felek Matecki) od razu powie „tak”:

– Kasa straszna… Ja to bym się zgodził!

Zosia (Julia Wróblewska) będzie jednak przeciwko:

– Dla mnie to próba przekupstwa i jak Joasia znowu ma się tak męczyć, denerwować, to ten powrót jest kompletnie bez sensu!

A Tomek (Andrzej Młynarczyk) dyplomatycznie rzuci:

– Najważniejsze jest to, czego ty chcesz… Tak naprawdę. A cała reszta się nie liczy!

Jaką decyzję podejmie Joanna? Ciekawych TVP2 zaprasza w poniedziałek i wtorek punktualnie o 20:40!

Powiązane artykuły

Kossakowski Ślązakiem – premiera 4. sezonu [WIDEO]

Dawid Propolis

Magda Gessler: Muszę być brutalna w Kuchennych Rewolucjach!

Dawid Propolis

“Na dobre i na złe”: Walka o szpital i o życie [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis