Bądźmy w kontakcie!

Seriale

M jak miłość: Pocałunki i wyznania

Trzy pocałunki i trzy romantyczne historie… niekoniecznie szczęśliwe.  Co tym razem wydarzy się w serialu “M jak miłość”?

Robert Wróbel

Opublikowano

.

M jak miłość. TVP2

Trzy pocałunki i trzy romantyczne historie… niekoniecznie szczęśliwe.  Co tym razem wydarzy się w serialu “M jak miłość”?

Artur (Tomasz Ciachorowski) wybierze się z Izą (Adriana Kalska) na spacer do parku i… kolejny raz poprosi ukochaną o rękę!
– Zwariowałem na twoim punkcie i to dlatego czasem… tracę zdrowy rozsądek.
– Tylko czasem?
– Może byłoby mi łatwiej i czułbym się trochę pewniej, gdybyśmy… no nie wiem, jakoś… sformalizowali nasz związek? Nie mówię, że teraz, zaraz, ale za jakiś czas… Kiedy tylko będziesz gotowa!
– Boże, Artur… Czy to były… oświadczyny?
– A gdyby były, to co? Co byś powiedziała?
Dziewczyna odpowie dopiero kilka godzin później, gdy oboje wrócą już do domu. A jej słowa sprawią, że Skalski od razu wybuchnie radością.
– Nie mogłabym wymarzyć sobie lepszego ojca dla Majki, a dla siebie… bardziej oddanego przyjaciela, partnera… i męża.
Ale czy u boku Artura Iza będzie naprawdę szczęśliwa?

Tymczasem Agnieszka (Magdalena Walach) kolejny wieczór spędzi z Jackiem (Jan Wieczorkowski)… W programie: limuzyna, kolacja, luksusowy apartament w hotelu i komplementy.
– Nie postarzałaś się nawet o jeden dzień… Wyglądasz absolutnie wspaniale. I dla mnie zawsze będziesz tym postrzelonym rudzielcem, w którym kochało się pół klasy… Na czele z siedzącym tu naprzeciwko ciebie facetem!
Gdy przyjaciel spróbuje ją pocałować, Olszewska jednak znów się odsunie.
– Jesteś jak piskorz… Kiedy już myślę, że mocno cię trzymam w dłoni… ty uciekasz!(…) Wiem, domyślam się, o co chodzi… Agnieszka, nie bój się tego…
– Nie możemy po prostu… cieszyć się swoim towarzystwem? Spotykać, rozmawiać? Czy wszystko musi być zaraz nazwane, określone?
– Dla mnie sytuacja jest prosta. Kocham cię i chcę być z tobą…
Czy Agnieszka w końcu ulegnie… i pozwoli, by przyjaźń zamieniła się w miłość?

A w finale… szalony romans Marcina (Mikołaj Roznerski) z Anią (Maria Pawłowska)! Młody biznesmen zrobi wszystko, by skontaktować się z przyjaciółką i – szukając Żakowskiej – zadzwoni nawet do jej matki. A kilka godzin później Ania… zapuka do jego drzwi!
– Przyjechałam, bo słyszałam, że ktoś mnie szuka… Może znasz… Chodakowski i syn?
– Syn już śpi, a Chodakowski… naprawdę cię szukał. I teraz cholernie cieszy się na twój widok! Martwiłem się o ciebie… Bardzo.
Marcin chwyci w końcu dziewczynę w ramiona… A co wydarzy się później?

Tego dowiecie się tylko oglądając premierowe odcinki „M jak Miłość” – w poniedziałek i wtorek o godz. 20:50!

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

M jak miłość. TVP2

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Seriale

Na Wspólnej: Ilona molestowana seksualnie!?

Ilona nie ma łatwego życia w więzieniu. Wszystko wskazuje na to, że będzie molestowana seksualnie!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. R. Orzeł/TVN

Ilona nie ma łatwego życia w więzieniu. Wszystko wskazuje na to, że będzie molestowana seksualnie!

Maks podejrzany?

Prokurator prowadzący śledztwo w sprawie śmierci Wszoły ma nową hipotezę – podejrzewa Maksa! Dowiedział się, że Brzozowski groził naczelnikowi… Przypomnijmy, ze w poprzednich odcinkach Olszewska kazała Maksowi zdobyć poręczenia i pieniądze na kaucję – obiecała walczyć o to, by Ilona zeznawała z wolnej stopy. Czy uda się uwolnić ją z aresztu?

 

Ilona przeżywa koszmar!

Tymczasem Ilona przeżywa koszmarne chwile w więzieniu – jest napastowana seksualnie przez jedną z aresztantek!

Co jeszcze wydarzy się „ Na Wspólnej”? Odpowiedź już dziś o 20:15 na antenie TVN.

Zobacz serial online na Player.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

TVN

Produkcje TVN podbijają zagraniczne telewizje

Produkcje fabularne, dokumentalne i rozrywkowe grupy TVN Discovery Polska debiutują w zagranicznej telewizji.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Produkcje fabularne, dokumentalne i rozrywkowe grupy TVN Discovery Polska debiutują w zagranicznej telewizji. Wkrótce widzowie ze Skandynawii, Włoch i Turcji będą mogli obejrzeć m.in. „Pułapkę”, „Pod powierzchnią”, trzy części komedii romantycznej  „Listy do M.” oraz „Sexy Kuchnię Magdy Gessler”.

“Pułapka” i “Pod powierzchnią” hitami

Największe zainteresowanie w grupie seriali fabularnych wśród zagranicznych nadawców wzbudzają dwie ubiegłoroczne nowości – „Pułapka” oraz „Pod powierzchnią”. Oba okazały się prekursorami nowego trendu dla tego gatunku w stacjach komercyjnych – kilkuodcinkowe produkcje z najlepszymi nazwiskami branży filmowej po dwóch stronach kamery.
Już w czerwcu w „Pułapkę” będą mogli się wciągnąć widzowie we Włoszech. Produkcja trafi do serwisu SVOD za pośrednictwem platformy DPlay. Równocześnie oferta włoskiego serwisu SVOD wzbogaci się o serial obyczajowy „Pod powierzchnią”.

Agnieszka Dygant i Maja Ostaszewska gwiazdami tureckiej telewizji!

Zagraniczne stacje sięgają również po starsze tytuły, które już podbiły serca polskiej widowni. Pierwszy to „Prawo Agaty”. Perypetie sercowe i zawodowe mecenas Agaty Przybysz i jej przyjaciół cieszyły się niesłabnącą popularnością aż przez siedem sezonów. Drugi to „Diagnoza”, która nowatorsko łączy ze sobą tematykę medyczną z kryminalną. Losy Anny Nowak – lekarki, która w wyniku wypadku straciła pamięć i próbuje odzyskać swoje życie – oraz jej znajomych ze szpitala w Rybniku fani nad Wisłą śledzili przez dwa lata. Obie produkcje już pojawiły się w ofercie tureckiego kanału TLC, – “Prawo Agaty” pod tytułem “Adalet” a Diagnoza jako  “Kayıp Hayat”, gdzie zostały bardzo dobrze przyjęte przez widzów.

Włosi spędzą święta z “M…”

Z kolei zimą, w okresie świątecznym, włoski kanał naziemny NOVE pokaże trzy części przeboju kinowego „Listy do M.”. Wszystkie odsłony tej romantycznej komedii świątecznej z gwiazdorską obsadą biły rekordy w Polsce, przyciągając do kin około 3 milionów widzów.

Nie tylko seriale…

Na fali sukcesu serialu HBO „Czarnobyl” kanał Discovery w ponad 30 państwach Europy i w Azji wyemituje dokument „Powrót do Czarnobyla”, który dwa lata temu powstał na zamówienie kanału TVN Turbo.
We Włoszech Nove niebawem pokaże reportaż dziennikarzy „Superwizjera” – „Chore bydło kupię”, ukazujący kulisy sprzedaży mięsa krów do rzeźni.
Z kolei Motor trend wyemitował wiosną serię “Megatransporty” – sztandarowa produkcja TVN Turbo podgląda proces przewozów ponadgabarytowych ładunków. A w czerwcu oferta programowa włoskiej platformy SVOD DPlay wzbogaci się o program “Sexy Kuchnia Magdy Gessler“, w którym ikona gotowania udowadnia, że dobre potrawy mogą rozpalić zmysły. Jednocześnie serie dokumentalne trafiły na rynek turecki.
W drugim kwartale 2019 r. lokalny kanał DMAX pokazał „Wyburzaczy”, program TVN Turbo ukazujący pracę burzycieli. Zaraz po nim ten sam kanał wyemitował serię podróżniczą „Martyna na krańcu świata”. Kolejny autorski projekt Martyny Wojciechowskiej to cztery niezwykłe filmy dokumentalne prezentujące nieemitowane i rozszerzone relacje z wypraw dziennikarki do Japonii, Mongolii, Pakistanu i Boliwii.

Programy Martyny Wojciechowskiej są doceniane i lubiane przez widzów na świecie.

Światowa kooperacja

Grupa TVN i Discovery Polska rozpoczęła również współpracę z oddziałami w Niemczech, Włoszech i Holandii. Efektem połączenia tych potencjałów jest seria dokumentalna o kierowcach ciężarówek, w której bohaterami każdego z odcinków będą zawodowcy – obywatele wszystkich czterech państw.
Kanały TVN Discovery Polska rozpoczynają – w ramach projektu TVN Studios – produkcję trzech serii dokumentalnych na specjalne zamówienie światowego kanału Discovery Science. Pierwsza z nich to trzyodcinkowa miniseria „Tokyo Engineering”. Przybliży widzom niezwykłe technologie i wynalazki związane  z igrzyskami olimpijskimi. Pozostałe dwie to „Bizzare Post-Soviet Architecture” – seria przedstawiająca najbardziej zadziwiające budowle i konstrukcje rejonu postsowieckiego oraz „Underwater Secrets” – produkcja badająca wraki z okresu II wojny światowej, leżące na dnie Bałtyku. Prace nad pilotami obu tytułów już ruszyły!
Ostatnio Grupa TVN Discovery Polska przystąpiła także do produkcji drugiego sezonu programu „Mediterranean Life” na zamówienie amerykańskiego kanału HGTV.

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na Wspólnej: Bruno wypowiada wojnę narkotykowym dilerom!

Jarek dostaje od ojca Elizy nowy samochód! Nie potrafi mu odmówić… Tymczasem Bruno zauważa w swoim klubie narkotykowych dilerów!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. R.Orzeł/TVN

Jarek dostaje od ojca Elizy nowy samochód! Nie potrafi mu odmówić… Tymczasem Bruno zauważa w swoim klubie narkotykowych dilerów!

Bruno zdecydowanie wyrzuca bandytów z lokalu. Przestępcy jednak nie rezygnują. Postanawiają się rozmówić z managerem pod jego domem. Czy życie Bruna będzie zagrożone?

Co jeszcze wydarzy się „ Na Wspólnej”? Odpowiedź już dziś o 20:15 na antenie TVN.

Czytaj dalej. Kliknij!

Popularne