Seriale M jak miłość TVP 2 Polecamy

“M jak miłość”: Powroty i rozstania [ZDJĘCIA]

Przed nami kolejny tydzień z „M jak Miłość”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

Przede wszystkim: w bistro pojawi się Janek Zawadzki (Jacek Lenartowicz)! A Kinga (Katarzyna Cichopek) na widok przyjaciela bardzo się ucieszy.

– Boże, jak się cieszę, że wróciłeś… Jesteś! Teraz już nigdzie cię nie puszczę! Zostaniesz tu z nami na zawsze!

Z kolei Iza (Adriana Kalska) znów spotka się z Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska)… A Chodakowska nie będzie dla dziewczyny zbyt miła.

– Nie mogę pogodzić się z tym, że zwątpiłaś w Marcina… Akurat ty, ty jedna… Uwierzyłaś temu człowiekowi, a nie Marcinowi, który tak cię kocha? Boże, Iza, jak mogłaś?! Jak możesz?!

Marcin (Mikołaj Roznerski) nadal będzie za to ukrywał się przed policją – i szukał dowodu na to, że Artur (Tomasz Ciachorowski) złożył w jego sprawie fałszywe zeznania. A najbliższy przyjaciel – Andrzejek (Tomasz Oświeciński) – jak zwykle zaproponuje pomoc.

– Czasem rozwiązania siłowe nie są złe… Weźmy się za tego Artura. Przydusimy gnojka, to sam się przyzna, że wszystko zełgał!

Tymczasem Olek (Maurycy Popiel) – gdy tylko dowie się o problemach brata – od razu przyleci do Polski. I zrobi tym radosną niespodziankę Magdzie (Anna Mucha) oraz Maćkowi (Franciszek Przanowski)…

A co w Grabinie? Lekarz przekaże Markowi (Kacper Kuszewski) i Ewie (Dominika Kluźniak) dobrą wiadomość: zmiana, którą ostatnio usunięto, okaże się łagodna. Mostowiak nie będzie wymagał dalszego leczenia i w końcu odetchnie z ulgą. A po powrocie do domu, wzruszony, mocno przytuli ukochaną:

– Nadal będziemy razem… ramię w ramię walczyć o to, żeby jakoś ten wózek toczył się do przodu… I super!

Paweł (Rafał Mroczek) i Ala (Olga Frycz) ostatecznie wyprowadzą się za to do Warszawy – a na pożegnanie zaproszą bliskich na piknik i wieczorne ognisko nad rzeką. Marzenka (Olga Szomańska) przygotuje milion przekąsek, Lucjan przyniesie zapas nalewki… i rodzinna zabawa potrwa aż do nocy. W finale na cześć Zduńskich rozbłysną nawet fajerwerki.

A sąsiedzi, zaniepokojeni hałasem… zadzwonią w końcu na skargę na komisariat w Lipnicy! I w efekcie nad rzeką pojawi się posterunkowa Mostowiak (Marcjanna Lelek)…

– Chyba nas nie aresztujesz?

– Pani władzo, będziemy już grzeczni!

Bliscy szybko „spacyfikują” Natalię za pomocą wina i pieczonej kiełbasy. Choć dziewczyna – dla porządku – zaprotestuje.

– Nie mogę, ja naprawdę jestem na służbie…

– Teraz przede wszystkim jesteś z rodziną!

A co wydarzy się dalej? Tego dowiecie się tylko oglądając premierowe odcinki „M jak Miłość”… zapraszamy gorąco!

 

Powiązane artykuły

M jak miłość: Pocałunki i wyznania

Robert Wróbel

Majdan i Tomaszewski w “Barwach szczęścia” (VIDEO)

Dawid Propolis

“Na dobre i na złe” Od sielanki – do horroru

Dawid Propolis