Bądźmy w kontakcie!

Seriale

“M jak miłość” Radość i gniew…

Przed nami kolejny tydzień z „M jak Miłość” – i nowe spotkania z Mostowiakami. Co tym razem wydarzy się w serialu?

Daniel Pietrzykowski

Opublikowano

.

"M jak miłość" odc. 1387-1388  (fot. MTL Maxfilm)

Przed nami kolejny tydzień z „M jak Miłość” – i nowe spotkania z Mostowiakami. Co tym razem wydarzy się w serialu?

Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) znów odwiedzą ginekologa… i poznają w końcu płeć bliźniaków. Maria (Małgorzata Pieńkowska) postanowi za to dać Arturowi (Robert Moskwa) kolejną szansę i spędzi z byłym mężem romantyczną noc…

Na tym jednak dobre wiadomości się kończą. Bo resztę bohaterów czekają kłopoty – i to całkiem spore. Budzyński (Krystian Wieczorek) odwiedzi Marcina (Mikołaj Roznerski) w Grabinie… i uświadomi chłopakowi, jak bardzo każdego dnia ryzykuje.
Chodakowski wyzna, że jest gotów zgłosić się na policję, ale bez dzieci – tak, by jego córka nie wróciła do Artura (Tomasz Ciachorowski). Prawnik jednak mu to odradzi:
– Jesteś poszukiwany listem gończym! Jeśli nie oddasz Mai, natychmiast trafisz do aresztu! Poza tym, z kim ją zostawisz? Masz świadomość, na co narazisz tę osobę? Będzie odpowiadała za współudział w porwaniu!
A Marcin zrozumie w końcu, że przez niego Ania (Maria Pawłowska) może znaleźć się w więzieniu… I jeszcze tego samego dnia postanowi odesłać dziewczynę do domu.
– O nie… Ja się stąd nie ruszę! Nie tak się umawialiśmy…
– Nasza umowa przestała obowiązywać. To miało sens, kiedy planowaliśmy wyjechać za granicę, ale w tej sytuacji… To jest ostatni moment, kiedy jeszcze możesz się wycofać. Nikt nie połączy cię z tą sprawą. Musisz wracać do Warszawy…
– Nie, nie zostawię cię samego z dwójką dzieci… Zapomnij!
– Posłuchaj, zależy mi na tobie… bardzo. I dlatego… o piątej masz autobus!

Z kolei Justyna (Olga Kalicka) ostro pokłóci się z Mateuszem (Krystian Domagała) – zirytowana tym, że chłopak wciąż uparcie ją „adoruje”.
– Posłuchaj, mam tego dość! I tym razem mówię serio… Jeśli nie przestaniesz się za mną włóczyć, dzwonić, wysyłać mi maili… Tym razem nie pójdę z tym do twojego ojca, tylko od razu na policję! To jest karalne, rozumiesz? Powiedz, że rozumiesz!
Zdesperowana, Górska postanowi w końcu wyjechać z Grabiny.
I w finale rzuci pracę u Marka (Kacper Kuszewski)…
– Nie chcę, żeby pana syn znów przeze mnie wpakował się w jakieś kłopoty i dlatego… odchodzę z pracy!
– Nie, nie zgadzam się! Obiecuję, że Mateusz już nigdy więcej nie będzie się pani narzucał…
– Ale ja już podjęłam decyzję i… chcę stąd wyjechać. Teraz, po śmierci mamy, nic mnie tu nie trzyma…

Tymczasem Bartek (Arkadiusz Smoleński) dostanie anonimowe „zaproszenie” do lokalnego pubu. Lisiecki – dla bezpieczeństwa – pojedzie na miejsce razem z bratem (Tomasz Oświeciński). A w lokalu będzie na nich czekać prywatny detektyw (Maciej Zacharzewski) oraz… koperta z gotówką.
– Mój zleceniodawca ma dla pana jednorazową gratyfikację… Chciałby w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność za przysługę, którą, mam nadzieję, zechce mu pan wyświadczyć…
Mężczyzna poradzi Bartkowi, by porzucił Ulę (Iga Krefft) i „zniknął”. A chłopak odmówi – pewien, że cała sprawa to pomysł Marka.
Detektywa wynajmie jednak… Sobańska (Ewa Kasprzyk)! I gdy Lisiecki pieniądze odrzuci, postanowi „usunąć” go w inny sposób.
– Załatwimy to inaczej. Wie pan, jak ma się pecha, to z warunkowego zwolnienia znów można trafić do więzienia… Można?
– Tak, to się da zrobić…
– To na co pan jeszcze czeka?

Czy matka Janka dopnie swego – i Bartek naprawdę wróci za kratki?

"M jak miłość" odc. 1387-1388  (fot. MTL Maxfilm)

“M jak miłość” odc. 1387-1388 (fot. MTL Maxfilm)

"M jak miłość" odc. 1387-1388  (fot. MTL Maxfilm)

“M jak miłość” odc. 1387-1388 (fot. MTL Maxfilm)

"M jak miłość" odc. 1387-1388  (fot. MTL Maxfilm)

“M jak miłość” odc. 1387-1388 (fot. MTL Maxfilm)

"M jak miłość" odc. 1387-1388  (fot. MTL Maxfilm)

“M jak miłość” odc. 1387-1388 (fot. MTL Maxfilm)

"M jak miłość" odc. 1387-1388  (fot. MTL Maxfilm)

“M jak miłość” odc. 1387-1388 (fot. MTL Maxfilm)

"M jak miłość" odc. 1387-1388  (fot. MTL Maxfilm)

“M jak miłość” odc. 1387-1388 (fot. MTL Maxfilm)

"M jak miłość" odc. 1387-1388  (fot. MTL Maxfilm)

“M jak miłość” odc. 1387-1388 (fot. MTL Maxfilm)

współpracownik tvdzis.pl Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją. Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Seriale

Na Wspólnej: Ilona molestowana seksualnie!?

Ilona nie ma łatwego życia w więzieniu. Wszystko wskazuje na to, że będzie molestowana seksualnie!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. R. Orzeł/TVN

Ilona nie ma łatwego życia w więzieniu. Wszystko wskazuje na to, że będzie molestowana seksualnie!

Maks podejrzany?

Prokurator prowadzący śledztwo w sprawie śmierci Wszoły ma nową hipotezę – podejrzewa Maksa! Dowiedział się, że Brzozowski groził naczelnikowi… Przypomnijmy, ze w poprzednich odcinkach Olszewska kazała Maksowi zdobyć poręczenia i pieniądze na kaucję – obiecała walczyć o to, by Ilona zeznawała z wolnej stopy. Czy uda się uwolnić ją z aresztu?

 

Ilona przeżywa koszmar!

Tymczasem Ilona przeżywa koszmarne chwile w więzieniu – jest napastowana seksualnie przez jedną z aresztantek!

Co jeszcze wydarzy się „ Na Wspólnej”? Odpowiedź już dziś o 20:15 na antenie TVN.

Zobacz serial online na Player.pl

Czytaj dalej. Kliknij!

TVN

Produkcje TVN podbijają zagraniczne telewizje

Produkcje fabularne, dokumentalne i rozrywkowe grupy TVN Discovery Polska debiutują w zagranicznej telewizji.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Produkcje fabularne, dokumentalne i rozrywkowe grupy TVN Discovery Polska debiutują w zagranicznej telewizji. Wkrótce widzowie ze Skandynawii, Włoch i Turcji będą mogli obejrzeć m.in. „Pułapkę”, „Pod powierzchnią”, trzy części komedii romantycznej  „Listy do M.” oraz „Sexy Kuchnię Magdy Gessler”.

“Pułapka” i “Pod powierzchnią” hitami

Największe zainteresowanie w grupie seriali fabularnych wśród zagranicznych nadawców wzbudzają dwie ubiegłoroczne nowości – „Pułapka” oraz „Pod powierzchnią”. Oba okazały się prekursorami nowego trendu dla tego gatunku w stacjach komercyjnych – kilkuodcinkowe produkcje z najlepszymi nazwiskami branży filmowej po dwóch stronach kamery.
Już w czerwcu w „Pułapkę” będą mogli się wciągnąć widzowie we Włoszech. Produkcja trafi do serwisu SVOD za pośrednictwem platformy DPlay. Równocześnie oferta włoskiego serwisu SVOD wzbogaci się o serial obyczajowy „Pod powierzchnią”.

Agnieszka Dygant i Maja Ostaszewska gwiazdami tureckiej telewizji!

Zagraniczne stacje sięgają również po starsze tytuły, które już podbiły serca polskiej widowni. Pierwszy to „Prawo Agaty”. Perypetie sercowe i zawodowe mecenas Agaty Przybysz i jej przyjaciół cieszyły się niesłabnącą popularnością aż przez siedem sezonów. Drugi to „Diagnoza”, która nowatorsko łączy ze sobą tematykę medyczną z kryminalną. Losy Anny Nowak – lekarki, która w wyniku wypadku straciła pamięć i próbuje odzyskać swoje życie – oraz jej znajomych ze szpitala w Rybniku fani nad Wisłą śledzili przez dwa lata. Obie produkcje już pojawiły się w ofercie tureckiego kanału TLC, – “Prawo Agaty” pod tytułem “Adalet” a Diagnoza jako  “Kayıp Hayat”, gdzie zostały bardzo dobrze przyjęte przez widzów.

Włosi spędzą święta z “M…”

Z kolei zimą, w okresie świątecznym, włoski kanał naziemny NOVE pokaże trzy części przeboju kinowego „Listy do M.”. Wszystkie odsłony tej romantycznej komedii świątecznej z gwiazdorską obsadą biły rekordy w Polsce, przyciągając do kin około 3 milionów widzów.

Nie tylko seriale…

Na fali sukcesu serialu HBO „Czarnobyl” kanał Discovery w ponad 30 państwach Europy i w Azji wyemituje dokument „Powrót do Czarnobyla”, który dwa lata temu powstał na zamówienie kanału TVN Turbo.
We Włoszech Nove niebawem pokaże reportaż dziennikarzy „Superwizjera” – „Chore bydło kupię”, ukazujący kulisy sprzedaży mięsa krów do rzeźni.
Z kolei Motor trend wyemitował wiosną serię “Megatransporty” – sztandarowa produkcja TVN Turbo podgląda proces przewozów ponadgabarytowych ładunków. A w czerwcu oferta programowa włoskiej platformy SVOD DPlay wzbogaci się o program “Sexy Kuchnia Magdy Gessler“, w którym ikona gotowania udowadnia, że dobre potrawy mogą rozpalić zmysły. Jednocześnie serie dokumentalne trafiły na rynek turecki.
W drugim kwartale 2019 r. lokalny kanał DMAX pokazał „Wyburzaczy”, program TVN Turbo ukazujący pracę burzycieli. Zaraz po nim ten sam kanał wyemitował serię podróżniczą „Martyna na krańcu świata”. Kolejny autorski projekt Martyny Wojciechowskiej to cztery niezwykłe filmy dokumentalne prezentujące nieemitowane i rozszerzone relacje z wypraw dziennikarki do Japonii, Mongolii, Pakistanu i Boliwii.

Programy Martyny Wojciechowskiej są doceniane i lubiane przez widzów na świecie.

Światowa kooperacja

Grupa TVN i Discovery Polska rozpoczęła również współpracę z oddziałami w Niemczech, Włoszech i Holandii. Efektem połączenia tych potencjałów jest seria dokumentalna o kierowcach ciężarówek, w której bohaterami każdego z odcinków będą zawodowcy – obywatele wszystkich czterech państw.
Kanały TVN Discovery Polska rozpoczynają – w ramach projektu TVN Studios – produkcję trzech serii dokumentalnych na specjalne zamówienie światowego kanału Discovery Science. Pierwsza z nich to trzyodcinkowa miniseria „Tokyo Engineering”. Przybliży widzom niezwykłe technologie i wynalazki związane  z igrzyskami olimpijskimi. Pozostałe dwie to „Bizzare Post-Soviet Architecture” – seria przedstawiająca najbardziej zadziwiające budowle i konstrukcje rejonu postsowieckiego oraz „Underwater Secrets” – produkcja badająca wraki z okresu II wojny światowej, leżące na dnie Bałtyku. Prace nad pilotami obu tytułów już ruszyły!
Ostatnio Grupa TVN Discovery Polska przystąpiła także do produkcji drugiego sezonu programu „Mediterranean Life” na zamówienie amerykańskiego kanału HGTV.

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na Wspólnej: Bruno wypowiada wojnę narkotykowym dilerom!

Jarek dostaje od ojca Elizy nowy samochód! Nie potrafi mu odmówić… Tymczasem Bruno zauważa w swoim klubie narkotykowych dilerów!

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. R.Orzeł/TVN

Jarek dostaje od ojca Elizy nowy samochód! Nie potrafi mu odmówić… Tymczasem Bruno zauważa w swoim klubie narkotykowych dilerów!

Bruno zdecydowanie wyrzuca bandytów z lokalu. Przestępcy jednak nie rezygnują. Postanawiają się rozmówić z managerem pod jego domem. Czy życie Bruna będzie zagrożone?

Co jeszcze wydarzy się „ Na Wspólnej”? Odpowiedź już dziś o 20:15 na antenie TVN.

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne