• Główna
  • Seriale
  • M jak miłość: Szalona randka… i więzienie (FINAŁ SEZONU)
Seriale M jak miłość TVP 2

M jak miłość: Szalona randka… i więzienie (FINAŁ SEZONU)

M jak miłość

Miłość Asi i Tomka rozkwita… A Maria może zacząć nowy rozdział życia – u boku Artura. Zapraszamy na 1231 odcinek „M jak Miłość” i ostatnią w tym sezonie wizytę u Mostowiaków! Będą chwile wzruszenia, napięcie i dramat. Ale nie zabraknie też uśmiechu i nadziei na lepsze jutro.

A co dokładnie zobaczycie we wtorek w serialu?

Tomek (Andrzej Młynarczyk) pogodzi się w końcu z Asią (Barbara Kurdej-Szatan) i narzeczeni spędzą razem namiętną noc… Ku radości małego Wojtka (Feliks Matecki), który już od dawna miał nadzieję na rodzinny „happy end”!

Piotrek (Marcin Mroczek) wpadnie za to w miłosne kłopoty. W pracy Zduński wyzna Oldze (Katarzyna Grabowska), że planuje „nieoficjalną, szaloną randkę”…
A dziewczyna źle zrozumie jego słowa… i uzna to za zaproszenie! Nastolatka od razu zacznie szykować się na wieczór i zapowie nawet ojcu (Wojciech Wysocki), że nie wróci na noc do domu.

– Wybierasz się gdzieś?
– Do Anki… Będziemy robić ten projekt na fizykę, mamy go skończyć do końca tygodnia… I zostanę u niej na noc, dobrze, tatuśku?

Tymczasem Piotrek na wymarzoną randkę zabierze… własną żonę (Katarzyna Cichopek). A Górecka widząc Kingę będzie w szoku. Dziewczyna od razu zrozumie, że popełniła błąd – i kompletnie się załamie. Aż w końcu sięgnie po alkohol…
I kilka godzin później, pijana, wyzna Zduńskiemu:

– Ty jeszcze nie wiesz, do czego jestem zdolna, jeśli bardzo czegoś chcę… A tak się składa, że chcę ciebie!

Jak Piotrek zareaguje na jej słowa?

A w finale: koniec romansu Marii (Małgorzata Pieńkowska) i Bilskiego (Zbigniew Stryj)! Robert zniknie z domu na kilka dni, nie dając znaku życia… A gdy wróci, niemal od razu zostanie zatrzymany przez policję. Rogowska uwolni się dzięki temu z toksycznego związku, który już od dawna nie dawał jej szczęścia. Czy Artur (Robert Moskwa) wykorzysta okazję, otoczy żonę opieką… i na nowo podbije jej serce? Ciekawych zapraszamy do telewizyjnej Dwójki!

Emisja 1231 odcinka „M jak Miłość” – ostatniego przed wakacjami – już 7 czerwca, punktualnie o 20.40!

M jak miłośćM jak miłośćM jak miłośćM jak miłośćM jak miłośćM jak miłośćM jak miłość

Powiązane artykuły

“Na dobre i na złe”: Romantyczny ślub… i zdrada! [ZDJĘCIA i WIDEO]

Dawid Propolis

„Damy i wieśniaczki.PL”: Agnieszka Orzechowska sprząta w kurniku [WIDEO]

Dawid Propolis

Barwy Szczęścia – Trudne decyzje…

Magdalena Pełek