Seriale M jak miłość TVP 2

M jak miłość: Uwikłana (opis odc. 1243)

Samotność, strach i bezsenne noce – Maria (Małgorzata Pieńkowska) płaci wysoką cenę za romans z Bilskim (Zbigniew Stryj). A wkrótce czekają ją kolejne problemy.

W najbliższy wtorek Rogowska zgodzi się na spotkanie z Robertem, choć Artur (Robert Moskwa) spróbuje przekonać ją, by trzymała się od byłego partnera z daleka – dla własnego bezpieczeństwa.

– Nie idź tam, proszę… Robertowi już nie pomożesz, a sobie możesz zaszkodzić! Nie jesteś mu nic winna. I przepraszam, że to mówię, ale… to chore, że czujesz się za tego człowieka odpowiedzialna!

Podczas widzenia w areszcie Maria oznajmi w końcu Bilskiemu, że… zrywa ich związek!

– Chcę być z tobą uczciwa, Robert. Życzę ci jak najlepiej, ale nie chcę, żebyś robił sobie nadzieję…To koniec. Tym razem już na zawsze…
– Chcesz tak po prostu przekreślić to wszystko, co było między nami? Nie zgadzam się na to, słyszysz?! Ode mnie się tak po prostu nie odchodzi…

W głosie biznesmena od razu pojawi się groźny ton… a Rogowska, przestraszona, tuż po wyjściu z aresztu skontaktuje się z Budzyńskim. I w tajemnicy przekaże mu pendrive, który Bilski ukrył w jej domu zanim zatrzymała go policja.
Prawnik szybko zorientuje się, że zapisane na urządzeniu dane to dowód na to, że Robert prał brudne pieniądze. I da szwagierce tylko jedną radę:

– To wygląda naprawdę niepokojąco… Powinnaś zerwać z tym człowiekiem kontakt, tak uważam!

Ale czy to wystarczy, by Maria wykreśliła Bilskiego ze swojego życia? Odpowiedź wkrótce…

A emisja odcinka numer 1243 już 4 października – lepiej nie przegapić ani sekundy!

Powiązane artykuły

The Voice of Poland 8 – relacja 2 odcinka live

Dawid Propolis

„Ślad” – nowy polski serial kryminalny w Polsacie (zobacz zwiastun!)

Magdalena Pełek

Antonio Banderas z gwiazdami podczas premiery “Geniusza: Picasso”

Dawid Propolis