• Główna
  • Seriale
  • “M jak miłość”: Witamy na pokładzie! [ZDJĘCIA i WIDEO]
Seriale M jak miłość TVP 2 Polecamy

“M jak miłość”: Witamy na pokładzie! [ZDJĘCIA i WIDEO]

Telewizja Polska zaprasza na 1262 odcinek „M jak Miłość”, w którym Ula (Iga Krefft) pozna nowego ukochanego! A jej wybrankiem okaże się tajemniczy przystojniak o imieniu Jan (w tej roli Tomáš Kollárik).

Romantyczna historia zacznie się na drodze pod Grabiną. Ala (Olga Frycz) zamyśli się za kierownicą… i o mało nie doprowadzi do poważnego wypadku. Kierowca drugiego auta zacznie robić Zduńskiej wymówki.

– To droga podporządkowana, więc trzeba się zatrzymać, rozejrzeć, a nie jechać na oślep! Oboje mieliśmy szczęście, ale naprawdę mało brakowało…

 

Sekundę później na horyzoncie pojawi się Ula. Mostowiakówna już z daleka zobaczy, że Ala jest zdenerwowana, uzna, że „obcy” ją zaatakował – i rzuci się kuzynce na ratunek.

– Niech ją pan zostawi w spokoju! Ala, wszystko w porządku? Nic ci nie zrobił?!

 

Gdy Zduńska wyjaśni w końcu nieporozumienie, dziewczyna – zawstydzona – podejdzie do nieznajomego…

– Co, pewnie trudno to będzie pani z siebie wykrztusić?

– No więc… dobrze, przepraszam! Poniosło mnie…

 

Rozmowa młodych potrwa tylko kilka minut… ale dla miłości to wystarczy. I gdy chłopak w końcu odjedzie, Ula – na nowo zakochana – od razu zadzwoni do Natalii (Marcjanna Lelek).

– Cześć, siostra, wiesz… chyba jednak jesteś czarownicą! Pamiętasz, jak mi dzisiaj nawijałaś o facecie, który jest mi pisany? Możesz się ze mnie śmiać, ale… spotkałam tego gościa.

– Wygłupiasz się?

– Mówię serio… Przypadkiem wpadliśmy na siebie i zaiskrzyło! Mówię ci, to było to – cholerne uderzenie pioruna! W oczach ciemno, a nogi miałam jak z waty… Cholera, że też nie poprosiłam go o telefon! A to na sto procent była moja druga połówka… I właśnie straciłam szansę na spełnioną miłość…

 

Tymczasem kilka godzin później Staszek (Sławomira Holland) przedstawi Natalii policjanta, który przyjechał właśnie z Warszawy: młodszego aspiranta Janka Morawskiego. A nowym kolegą Mostowiakówny okaże się… „tajemniczy nieznajomy”, którego spotkała Ula!

– Poznajcie się, będziecie od jutra razem pracować…

– Witamy na pokładzie!

Jak dalej potoczą się losy Janka oraz Uli? I czy młody policjant również będzie dziewczyną oczarowany? Ciekawych zapraszamy na premierowe odcinki „M jak Miłość” – w każdy poniedziałek i wtorek na antenie TVP2!

Powiązane artykuły

Allan Krupa w „The Voice Kids”?

Dawid Propolis

“Niania w wielkim mieście”: Magdalena Lamparska o swoim związku [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

„#Supermodelka Plus Size” – Kto odpadł tuż przed finałem?

Dawid Propolis