Bądźmy w kontakcie!

Seriale

M jak miłość: Zdrada czy kłamstwo?

Avatar

Opublikowano

.

M jak miłość  odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

Czy małżeństwo Natalii i Franka można jeszcze uratować? Jeśli tak, to mogą tego dokonać tylko Mostowiakowie!

Barbara broni wnuczki!

W kolejnym tygodniu Barbara (Teresa Lipowska) i Maria (Małgorzata Pieńkowska) urządzą Frankowi (Piotr Nerlewski) ostre „przesłuchanie”, a chłopak – skruszony – opowie, co dokładnie wydarzyło się między nim i Justyną (Olga Kalicka).
– Przepraszam za to wszystko, za to całe… zamieszanie.
– Wszystko rozumiem: dawna miłość, sentyment… Ale, wybacz… odbiło ci?!
– Justyna(…) wpadła się pożegnać, przytuliłem ją… po przyjacielsku. Justyna mnie pocałowała… Nie po przyjacielsku. I to wszystko. I o to zaczęła się cała afera!
– Natalia zabrała Hanię, zostawiła list, żebym jej nie szukał i wyjechała…
– Musiało być coś jeszcze! Natalka jest rozsądna, nie wierzę, że…
– Nie wiem, może Justyna coś jej nagadała? Ale Natalka nawet nie dała mi szansy, żeby to wyjaśnić! Nigdy w życiu jej nie okłamałem. Kocham ją cały czas tak samo… Ale jeśli ona mi nie wierzy, nie ufa… Co mam jeszcze zrobić?

Czy małżeństwo Franka i Natalii da się uratować?

Gdy seniorki dadzą mu „zielone światło”, Franek poprosi o pomoc Ulę (Iga Krefft). A ta… o mało nie rzuci się na niego z pięściami.
– Ty cholerny draniu!
– Też się cieszę, że cię widzę…
W finale Mostowiakówna uwierzy jednak w niewinność szwagra i obieca mu wsparcie. Choć wcześniej chłopak dostanie za swoje…
– Jak mogłeś być tak głupi?! Przecież znasz Justynę… Cały czas tobą manipulowała, wisiała na tobie… Dlaczego jej nie pogoniłeś?!
– Czułem się winny, OK? Kto jak kto, ale akurat ty… powinnaś to zrozumieć! Nie ruszało cię to, że Janek… kompletnie rozsypał się po waszym rozstaniu? Nie? Natalka nie chce ze mną gadać, zacięła się i koniec…
A po południu Franek będzie miał w końcu szansę, by z żoną (Marcjanna Lelek) szczerze porozmawiać.
– Justyna… ona powiedziała, że ją kochasz! Że nie mogłeś o niej zapomnieć, cały czas ją kochałeś… I ona ciebie też. I że… poszliście do łóżka, to było silniejsze od was…
– A ty w te bzdury uwierzyłaś?!
– Nie wiem już sama, w co wierzyć…
– Spójrz mi w oczy. I powtórz, że naprawdę nie wiesz, w co i komu wierzyć…

Ratując rodzinę

Kilka godzin później chłopak odwiedzi za to… Justynę. Wściekły – i gotów na wszystko, by ocalić swoją rodzinę.
– Ula ma rację… Byłem dla ciebie za dobry. Nigdy nie postawiłem sprawy dość jasno, więc teraz to zrobię… Kocham Natalkę. Tylko ją. Nikt więcej się dla mnie nie liczy. Więc zrozum to w końcu… Spieprzaj z naszego życia. I nigdy nie wracaj!

Czy to wystarczy, by Górska zniknęła z Grabiny – a wraz z nią problemy Natalii i Franka?

M jak miłość  odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość  odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość  odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość  odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość  odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość  odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość odc. 1421 (fot. MTL MaxFilm)

M jak miłość: Najważniejsza jest rodzina

 

Polsat

Przyjaciółki: Maria Pawłowska dołączy do obsady! (zdjęcia)

W kolejnym, czternastym, sezonie serialu „Przyjaciółki” do obsady dołączy Maria Pawłowska.

Daniel Pietrzykowski

Opublikowano

.

fot. Polsat

W kolejnym, czternastym, sezonie serialu „Przyjaciółki” do obsady dołączy Maria Pawłowska. Aktorka wcieli się w postać Kaliny – niani, która pojawi się w życiu Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg), by pomóc im w opiece nad dziećmi, jednak nie będzie to jej jedyne zajęcie. Kalina skrywa bowiem pewien sekret, o którym nikt nigdy nie powinien się dowiedzieć.

Jak na dotychczasowe życie Patrycji i Wiktora wpłynie pojawienie się Kaliny? Czy sprawdzi się jako niania, a może nie będzie to jej jedyna rola? O tym wszystkim przekonamy się jesienią, a już teraz można zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu z udziałem Marii Pawłowskiej.

Zobacz serial online!

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Na Wspólnej: TRAGEDIA! Ewa podcina sobie żyły!

Po wypadku spowodowanym przez Ewę, Elżbieta jest nieprzytomna. Ewę to wszystko przerasta – wieczorem Ostrowski znajduje ją w wannie z podciętymi żyłami…

Magdalena Pełek

Opublikowano

.

Kobieta, leży w wannie w krwi.
fot. TVN

Po wypadku spowodowanym przez Ewę, Elżbieta jest nieprzytomna! Jej stan lekarze określają jako bardzo ciężki. Oszalały z bólu Igor, w dość ostry sposób, próbuje się dowiedzieć od matki co się stało! Ewę to wszystko przerasta – wieczorem Ostrowski znajduje ją w wannie z podciętymi żyłami…

Marta nie może dojść do siebie po poprzednim wieczorze. Prosi Romę, by przekazała producentowi, że się spóźni. Mężczyzna jest wściekły. Po południu Lenarska zabiera szefową do restauracji. Niespodziewanie przychodzi tam Mikołaj. Konarska – widząc, że on i Roma mają romans – załamuje się i zamawia wino. Zimińscy są zmęczeni obecnością Halinki, która zaczyna rządzić w ich domu. Próbują pomóc przyjaciołom, ale doprowadzają do jeszcze gorszej kłótni. Wreszcie Danka traci cierpliwość.

Zobacz serial online na player.pl 

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Friendsfest – wielkie święto serialu „Przyjaciele”

Od 23 sierpnia do 1 września w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce Friendsfest, czyli wydarzenie stworzone z myślą o fanach serialu.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. NBC

Z okazji 25-lecia jednego z najpopularniejszych seriali komediowych wszechczasów, stacja Comedy Central Polska przygotowała dla swoich widzów wyjątkową niespodziankę. Od 23 sierpnia do 1 września w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce Friendsfest, czyli wydarzenie stworzone z myślą o fanach serialu. Dotychczas festiwal odbywał się w Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii. Teraz również widzowie z Polski będę mieli okazje poczuć się, jak na planie ich ulubionego sitcomu

 

Na gości Friendsfest czekać będzie szereg atrakcji, z których największą jest scenografia odtworzona w pełnej zgodności z serialem. Fani będą mogli m. in. odwiedzić słynny apartament Moniki, zaśpiewać „Smelly cat” i zrobić sobie zdjęcie na najsłynniejszej serialowej kanapie. Goście będą mieli okazję odtworzyć osobiście kultowe momenty z „Przyjaciół”, jak taniec z parasolami przy fontannie czy ślub w kaplicy w Las Vegas. Nie zabraknie również sklepu z pamiątkami, w którym do nabycie będzie mnóstwo atrakcyjnych gadżetów.

 

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie ticketmaster.pl.

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne