Maciej Kurzajewski (fot. TVP)
Maciej Kurzajewski (fot. TVP)
tvdzis.pl » Maciej Kurzajewski prowadzącym „The Wall. Wygraj marzenia”
TVP 1 Polecamy Telewizja

Maciej Kurzajewski prowadzącym „The Wall. Wygraj marzenia”

Wiosną na antenę TVP 1 powróci pełen emocji teleturniej „The Wall. Wygraj marzenia”. To już czwarty sezon popularnego programu Jedynki, ale tym razem zobaczymy go w nowej odsłonie, z nowym prowadzącym. Maciej Kurzajewski zastąpi w tej roli Pawła Orleańskiego. 

Maciej Kurzajewski jest doskonale znany widzom Telewizji Polskiej, przede wszystkim z relacjonowania najważniejszych wydarzeń sportowych oraz prowadzenia „Wielkich Testów”.

Popularny prezenter w przeszłości prowadził programy “Pytanie na śniadanie”, “Kocham Cię Polsko” czy codzienny show “Świat się kręci”. Maciej Kurzajewski stanie teraz przed nowym wyzwaniem zawodowym przejmując show po Pawle Orleańskim.

Nowa oprawa TVP Sport

„The Wall. Wygraj marzenia” to jedyny teleturniej, w którym uczestnicy walczą o marzenia. Tytułowa Ściana decyduje o wygranej albo przegranej. Na dole wielkiej, 4-piętrowej Ściany znajduje się 15 kieszeni z kwotami od 1 do 100 tysięcy złotych. Po każdym pytaniu z góry spadają kule, które lądują w kieszeniach. Do końca nie wiadomo,  w które z 15 kieszeni wpadną kule i jaką  sumę pieniędzy wylosują. Uczestnicy gry mają przed sobą nie lada wyzwanie – nie tylko muszą znać poprawne odpowiedzi na pytania, muszą również liczyć na to,  że los będzie im sprzyjał.

 

„The Wall. Wygraj marzenia”  z Maciejem Kurzajewskim – w piątki o godz. 20.35 w TVP 1. Premiera sezonu 1 marca.

 

Powiązane artykuły

Zdaj egzamin na prawo jazdy z Jedynką

Dawid Propolis

Wielki finał Krajowych Eliminacji Eurowizja 2018 w TVP1

Robert Wróbel

Walka o finał Ligi Mistrzów: AS Roma – Liverpool FC w TVP1! VIDEO

Dawid Propolis
%d bloggers like this: