Marcin Miller Boys (fot. Polsat)
Marcin Miller Boys (fot. Polsat)
tvdzis.pl » Marcin Miller o swoich Świętach Bożego Narodzenia
Polecamy Gwiazdy

Marcin Miller o swoich Świętach Bożego Narodzenia

Święta to magiczny czas, który spędzamy razem z najbliższymi. Tak również będzie u Marcina Millera, lidera zespołu Boys. – Święta od jakiegoś czasu spędzam tylko i wyłącznie z rodziną – mówi Marcin.

– Tradycyjnie całą naszą rodziną, czyli już pięć osób, bo starszy syn we wrześniu poślubił swoją wybrankę, jedziemy do Mamy, do Grajewa. Tam spędzamy święta i nie chce inaczej. Nie samymi imprezami i koncertami człowiek żyje. Czasami trzeba przystopować i wyciszyć się, podładować akumulatory – opowiada lider zespołu znanego z takich hitów jak “Jesteś szalona”, czy “Wolność”.

Marcin również zapewnia, że w nowym roku wielokrotnie będziemy widzieć zespól Boys na scenie i bawić się razem z nimi w rytm muzki tanecznej: Rok 2018 będzie jednym z najbardziej pracowitych sezonów w naszej karierze.

Marcin Millera i zespół Boys, a także inne gwiazdy disco polo, jeszcze w 2017 roku, widzowie będą mogli zobaczyć podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Telewizji Polsat. Start 31 grudnia, już o godzinie 20:00.

Powiązane artykuły

Zobacz, jak gwiazdy zamierzają spędzić nadchodzące święta

Dawid Propolis

Wielkie Kolędowanie z Polsatem – Warszawa 2016

Dawid Propolis

Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty.

Robert Wróbel
%d bloggers like this: