tvdzis.pl » Marcin Miller o „Tańcu z Gwiazdami”: Chciałem opuścić ten program jak najszybciej
Polsat Polecamy Telewizja Taniec z gwiazdami

Marcin Miller o „Tańcu z Gwiazdami”: Chciałem opuścić ten program jak najszybciej

Marcin Miller, był jedną z tanecznych gwiazd „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami”. W drugiej edycji show w 2014 roku z Niną Tyrką zajął 7 miejsce.

W piątek ponownie pojawi się w programie, tym razem jako gwiazda muzyczna, by zaśpiewać swój wielki przebój „Jesteś szalona”.  Jak wspomina taneczne występy w programie? Okazuje się, ze nie najlepiej.

„Moją partnerką była piękna kobieta – Nina Tyrka. Pierwszy okres, czyli treningi

przygotowawcze do programu to było naprawdę super, ale potem gdy zaczął się już ten moment, gdy trzeba było tańczyć na żywo przed wielomilionową publicznością coś się we mnie zablokowało. Nina to widziała. Z odcinka na odcinek zamiast robić progres ja gdzieś tam coraz bardziej zamykałem się w sobie. Niestety moja psychika odmawiała mi posłuszeństwa. Chciałem opuścić ten program jak najszybciej. Z perspektywy czasu widzę, że udział w tym programie nauczył mnie pokory” – mówi dziś Marcin Miller.

W piątek na szczęście nie będzie musiał znosić tego stresu.

„Fajne wyzwanie czeka mnie wspólnie z Agą i Michałem, bo jeden z moich największych hitów „Jesteś szalona” w piątek zostanie przestawiony w aranżacji do cha chy” – dodaje gwiazdor disco – polo.

Powiązane artykuły

Zwycięzcy Festiwalu Piękna w Sejmie RP [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

Zwycięzca Aktorskiego Diamentu debiutuje w „Na Wspólnej”!

Dawid Propolis

Zombie TAXI – akcja promująca 7. sezon „The Walking Dead”

Dawid Propolis
%d bloggers like this: