Marcin Wójcik - Następny proszę!Marcin Wójcik - Następny proszę!
Marcin Wójcik - Następny proszę!
tvdzis.pl » Marcin Wójcik i Grzegorz Wilk w show “Następny proszę!”
TV Puls Polecamy Telewizja Następny proszę!

Marcin Wójcik i Grzegorz Wilk w show “Następny proszę!”

Tomasz Oświeciński, Elżbieta Romanowska, Tomasz Barański – to tylko niektóre gwiazdy, które gościnnie wystąpią w nowym rozrywkowym show TV Puls „Następny proszę!”. Program poprowadzi Marcin Wójcik (Kabaret Ani Mru Mru), który odkryje przed widzami swoje szalone oblicze. W każdym odcinku wystąpi również zespół muzyczny w składzie: Grzegorz Wilk, Filip Siejka i Paweł Gawlik. 

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z zabawą rozrywkowego show. Można w nim wygrać wielkie pieniądze a przy tym znakomicie się bawić, gdyż w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i humor.

W roli prowadzącego wystąpi uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik, pojawią się również goście specjalni – wśród nich m.in. Tomasz Oświeciński, Elżbieta Romanowska, Tomasz Barański.

W każdym odcinku widzów do zabawy zagrzewać będzie Kuba Krzak z Kabaretu Chyba, a najlepsze i ponadczasowe hity zagra zespół w składzie: Grzegorz Wilk (finalista „Twoja twarz brzmi znajomo”), Filip Siejka i Paweł Gawlik.

Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze.„Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami.

„Następny proszę!” – premiera w niedzielę 30 września o 19:00, tylko w TV Puls!

Powiązane artykuły

Youtuber ReZigiusz jurorem w „The Brain. Genialny Umysł”

Dawid Propolis

Wielki sukces “Milionerów” – programowy strzał w dziesiątkę

Dawid Propolis

Wielka zabawa TV Puls w Dolinie Charlotty.

Robert Wróbel
%d bloggers like this: