Bądźmy w kontakcie!

TV Puls

Marcin Wójcik prowadzącym show “Następny proszę!”

Wielkie emocje, wyścig z czasem i atrakcyjne nagrody pieniężne! Tak zapowiada się „Następny proszę!” – nowy show, który szykuje Telewizja Puls. W programie swoje szalone oblicze odkryje Marcin Wójcik, który poprowadzi show. 

Dawid Propolis

Opublikowano

on

Marcin Wojcik Nastepny prosze_FOTO

Wielkie emocje, wyścig z czasem i atrakcyjne nagrody pieniężne! Tak zapowiada się „Następny proszę!” – nowy show, który szykuje Telewizja Puls. W programie swoje szalone oblicze odkryje Marcin Wójcik, który poprowadzi show. 

– Będę jeździł na rolkach, pił wodę duszkiem (pić duszkiem wodę – to trochę bez sensu!) i nawet coś zanucę – zapowiada Marcin Wójcik i dodaje: – Poprowadzę program, który jest połączeniem rozrywkowego show z teleturniejem. Gra będzie się toczyć o wielkie pieniądze, a co ciekawe – w finale trzeba będzie odpowiadać źle! Na dodatek, ja będę zawsze po stronie uczestnika, będę mu pomagał. Doskonale tu pasuję, bo jestem uzależniony od dobrej zabawy – a taka właśnie będzie panować w nowym show Telewizji Puls! Moim drugim uzależnieniem są słoneczniki i orzechy, ale to temat na inną rozmowę.

Marcin będzie wywoływał grających dynamicznym hasłem „Następny proszę!”. A w jakich okolicznościach on słyszał to zawołanie?

– Bardzo dawno temu, na dyskotece, chciałem poprosić do tańca jedną dziewczynę. Krążyłem wokół niej, wahałem się, w końcu się odważyłem i  podszedłem. A ona: Następny proszę! Taka zabawna sytuacja… – wspomina ze śmiechem Marcin Wójcik.

Nowy show Telewizji Puls „Następny proszę!” oparty jest na licencji włoskiego Next One. To program, który łączy wielkie emocje teleturnieju z zabawą rozrywkowego show. Program pokochali m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii – teraz ten rozrywkowy teleturniej dotarł również do Polski! Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska.

Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze.

„Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym. Ponadto, w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i humor.

 Premiera: jesień 2018 w TV Puls

Od niedawna w redakcji tvdzis.pl. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

TV Puls

Robert Janowski wraca do TV. “Gra Muzyka” jesienią w TV Puls

Telewizja Puls, produkuje z firmą Media Corporation nowy muzyczny show „Gra Muzyka”. W roli gospodarza programu – Robert Janowski.

Dawid Propolis

Opublikowano

on

Robert Janowski - fot. AKPA
TV Puls/ AKPA

Telewizja Puls, produkuje z firmą Media Corporation nowy muzyczny show „Gra Muzyka”. W roli gospodarza programu – Robert Janowski.

[penci_related_posts dis_pview=”no” dis_pdate=”no” title=”Zobacz więcej” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”4″ style=”list” align=”left” withids=”” displayby=”recent_posts” orderby=”date”] – Cieszymy się na współpracę z firmą Media Corporation i panem Robertem Janowskim, wspólnie szykując na jesień nowy show „Gra Muzyka”. Widzowie znajdą w nim znakomitą rozrywkę, dużo muzyki, emocji i dobrego humoru. Jesteśmy w fazie pre-produkcji, niedawno rozpoczęliśmy castingi, a na plan zdjęciowy wchodzimy już w czerwcu. Wtedy też zdradzimy więcej informacji na temat naszego wspólnego przedsięwzięcia. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

Zobacz nasz profil na Facebooku

– Potwierdzam, że w jesiennej ramówce TV Puls pojawi się nowe, muzyczne show – „Gra Muzyka” – z Robertem Janowskim w roli prowadzącego. Program produkowany będzie przez Media Corporation na podstawie własnego formatu. Będzie wiele emocji i rywalizacji o nagrody, dużo świetnej muzyki a przede wszystkim bardzo dużo ciepłej, rodzinnej rozrywki. Nie zabraknie też gwiazd polskiej sceny muzycznej i artystycznych przyjaciół Roberta Janowskiego. – powiedziała Katarzyna Ocioszyńska, Prezes Zarządu Media Corporation.

Zdjęcia do projektu ruszają latem. Robert Janowski powraca do telewizji, po krótkiej przerwie. Czy jego nowy teleturniej okaże się hitem?  Premiera programu Roberta Janowskiego “Gra Muzyką” jesienią tylko w TV Puls.

Odmieniona “Jaka to melodia?” z nowym prowadzącym od soboty

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

Nowy serial “Rodzinny interes” w TV PULS.

Robert Wróbel

Opublikowano

on

"Rodzinny interes". TV PULS

Telewizja Puls zaprasza od marca na nowy serial „Rodzinny interes”.

Producentem wykonawczym jest Outset Films (m.in. „Sekrety rodziny” i „Gliniarze”). W serialu występują m.in. Magdalena Modra-Krupska, Dariusz Kordek i Patryk Janas, członek zespołu disco polo „Deep Dance”.

„Rodzinny interes” to serial opowiadający o dwójce przyjaciół z dzieciństwa Wojtku i Ryszardzie (Marek Krupski i Ireneusz Dydliński), którzy wychowali się w domu dziecka, a po latach postanowili otworzyć warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas), który uczy się fachu przy doświadczonym Bronku (Roman Szczeblewski). Bardzo ważną rolę odegra tajemnicza i przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Częstym gościem warsztatu będzie celebryta, Dariusz Witter, który skrywa pewną tajemnicę – w tej roli Dariusz Kordek. Żony właścicieli warsztatu Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, cieszący się renomą salon fryzjerski „Bella Ella”. Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

Serial w ciepły, czasem zabawny sposób będzie wprowadzać widza w świat głównych bohaterów, jednocześnie przedstawiając w każdym odcinku inną historię klientów warsztatu i salonu. Wątki z warsztatu samochodowego będą bardziej sensacyjne, z kolei w salonie kosmetycznym widzowie zobaczą więcej wzruszających, często przeplatanych humorem, historii. Poznamy m.in. perypetie pewnej panny młodej z niebieskimi włosami i losy dziewczynek, które będą chciały obciąć swoje piękne, długie warkocze – w jakim celu? W warsztacie zamieszanie wywoła klient, któremu z samochodu zginie kamerka z pewnym kontrowersyjnym filmem. Dużo emocji wzbudzi pojawienie się bezwzględnych porywaczy, a pomoc nadejdzie z zupełnie nieoczekiwanej strony.

– Serial „Rodzinny interes” to propozycja TV Puls i Outset Films dla tych widzów, którzy poszukują ciekawych, emocjonujących i bliskich im historii, chcą się oderwać od szarej rzeczywistości. Liczymy na duży sukces tego serialu – powiedział Prezes Zarządu Telewizji Puls, Dariusz Dąbski.

– „Rodzinny interes” to pierwszy wspólny projekt TV Puls i Outset Films. Tworzymy serial z myślą o całej rodzinie, opowiadamy o sprawach bliskich nam wszystkim, czasem wzruszających, czasem trzymających w napięciu, czasem opowiedzianych z przymrużeniem oka, ale zawsze wzbudzających ogromne emocje. Każdy znajdzie tu bohaterów, z którymi będzie mógł się utożsamiać i im kibicować. Jestem przekonany, że „Rodzinny interes” to serial, który spodoba się szerokiej widowni TV Puls. – powiedział Prezes Zarządu Outset Films, Łukasz Latałło.

Premiera: 4 marca, godzina 17:00.

 

Czytaj dalej. Kliknij!

TV Puls

Elżbieta Romanowska w show “Następny proszę!” w TV PULS.

W niedzielę 30 września o 19:00 premiera w TV Puls nowego rozrywkowego show „Następny proszę!”.

Robert Wróbel

Opublikowano

on

Następny proszę! TV PULS. Elżbieta Romanowska

W niedzielę 30 września o 19:00 premiera w TV Puls nowego rozrywkowego show „Następny proszę!”.

Program poprowadzi Marcin Wójcik (Kabaret Ani Mru Mru), który odkryje przed widzami swoje szalone oblicze. Gościem specjalnym pierwszego odcinka będzie lubiana aktorka Elżbieta Romanowska – prawdziwy wulkan pozytywnej energii! Czym zaskoczy widzów i uczestników show?

„Następny proszę!” to program, który łączy emocje teleturnieju z doskonałą zabawą rozrywkowego show. Można w nim wygrać wielkie pieniądze, a przy tym znakomicie się bawić, gdyż w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i zwariowany humor. Takiego show w Polsce jeszcze nie było! W roli prowadzącego – uwielbiany przez widzów Marcin Wójcik.

W pierwszym odcinku show gościem specjalnym będzie Elżbieta Romanowska:

– Lubię dobrą zabawę – więc zaproszono mnie do programu „Następny proszę!”, abym trochę tam narozrabiała. Przyznam – udało się i to podwójnie, bo przy okazji przyniosłam szczęście jednemu z uczestników – śmieje się aktorka.

Ale to nie koniec! Bo w każdym odcinku „Następny proszę!” o dobry humor widzów zadba również Kuba Krzak z Kabaretu Chyba, który wcieli się w różne postaci. A najlepsze i ponadczasowe hity zagra zespół w składzie: Grzegorz Wilk (finalista „Twoja twarz brzmi znajomo”), Filip Siejka i Paweł Gawlik.

Poza tym – widzów czeka wiele innych zaskakujących niespodzianek!

Program „Następny proszę!” oparty jest na licencji włoskiego Next One, pokochali go m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii.

Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze. „Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym.

Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska – producent takich programów jak: „MasterChef”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „The Brain. Genialny umysł”.

 

Niedziela 30 września, 19:00, TV Puls

Następny proszę! TV PULS. Elżbieta Romanowska

Następny proszę! TV PULS. Elżbieta Romanowska

Następny proszę! TV PULS. Elżbieta Romanowska

Następny proszę! TV PULS. Elżbieta Romanowska

Następny proszę! TV PULS. Elżbieta Romanowska

Następny proszę! TV PULS. Elżbieta Romanowska

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne