Marcin Wojcik Nastepny prosze_FOTO
Marcin Wojcik Nastepny prosze_FOTO
Główna » Marcin Wójcik prowadzącym show “Następny proszę!”
TV Puls Polecamy Telewizja Następny proszę!

Marcin Wójcik prowadzącym show “Następny proszę!”

Wielkie emocje, wyścig z czasem i atrakcyjne nagrody pieniężne! Tak zapowiada się „Następny proszę!” – nowy show, który szykuje Telewizja Puls. W programie swoje szalone oblicze odkryje Marcin Wójcik, który poprowadzi show. 

– Będę jeździł na rolkach, pił wodę duszkiem (pić duszkiem wodę – to trochę bez sensu!) i nawet coś zanucę – zapowiada Marcin Wójcik i dodaje: – Poprowadzę program, który jest połączeniem rozrywkowego show z teleturniejem. Gra będzie się toczyć o wielkie pieniądze, a co ciekawe – w finale trzeba będzie odpowiadać źle! Na dodatek, ja będę zawsze po stronie uczestnika, będę mu pomagał. Doskonale tu pasuję, bo jestem uzależniony od dobrej zabawy – a taka właśnie będzie panować w nowym show Telewizji Puls! Moim drugim uzależnieniem są słoneczniki i orzechy, ale to temat na inną rozmowę.

Marcin będzie wywoływał grających dynamicznym hasłem „Następny proszę!”. A w jakich okolicznościach on słyszał to zawołanie?

– Bardzo dawno temu, na dyskotece, chciałem poprosić do tańca jedną dziewczynę. Krążyłem wokół niej, wahałem się, w końcu się odważyłem i  podszedłem. A ona: Następny proszę! Taka zabawna sytuacja… – wspomina ze śmiechem Marcin Wójcik.

Nowy show Telewizji Puls „Następny proszę!” oparty jest na licencji włoskiego Next One. To program, który łączy wielkie emocje teleturnieju z zabawą rozrywkowego show. Program pokochali m.in. widzowie z Kanady, Włoch i Hiszpanii – teraz ten rozrywkowy teleturniej dotarł również do Polski! Producentem wykonawczym jest Endemol Shine Polska.

Gra toczy się o wysoką stawkę, a Zwycięzca może być tylko jeden! Zasady są jasne: uczestnicy teleturnieju stoją w kolejce i muszą odpowiedzieć na serię prostych pytań – do wyboru są tylko dwie odpowiedzi. Wystarczy jeden fałszywy ruch i do gry zasiądzie następny uczestnik. Osoba, której uda się pokonać wszystkich graczy w odcinku, przechodzi do finału. Tym razem, uczestnik ścigając się z czasem, musi błędnie odpowiedzieć na 21 pytań. Jeśli mu się uda, wygrywa pieniądze.

„Następny proszę!” to pierwszy teleturniej z odwróconymi zasadami. Nowość na rynku telewizyjnym. Ponadto, w czasie programu dzieje się bardzo wiele: jest taniec, muzyka i humor.

 Premiera: jesień 2018 w TV Puls

Powiązane artykuły

Znamy trenerów „The Voice Kids”!

Dawid Propolis

Youtuber ReZigiusz jurorem w „The Brain. Genialny Umysł”

Dawid Propolis

Występ M. Kałamagi w „Tańcu z Gwiazdami”! [WIDEO]

Dawid Propolis