Polsat Polecamy Telewizja

Margaret z Tosią oraz Marta i jej nieodłączny Alistair w programie „SuperPies”

Już dziś w programie “SuperPies” Margaret i jej suczka Tosią. W programie poznamy także kundelka Alistaira i jego ukochaną Martę.

W ósmym odcinku programu „SuperPies” pojawi się kundelek Alistair, który od urodzenia był bezdomny. Jako maleńkie szczenię, z mamą i rodzeństwem, został znaleziony w polu. Na szczęście szybko znalazł stały dom u Marty i przywiązał się do niej tak bardzo, że nie radzi sobie z samotnością. Lęki z przeszłości są tak silne, że pod nieobecność opiekunki, psiak szczeka, piszczy i niszczy swoje otoczenie. Marta pod okiem Anety Awtoniuk będzie uczyła swojego pupila wyciszania
i opanowywania emocji.

Sobotni odcinek to także spotkanie z Margaret, wokalistką, autorką piosenek i projektantką mody. Margaret, nawet podczas tras koncertowych, nie rozstaje się ze swoją suczką rasy Maltańczyk, Antoniną Grażyną, pieszczotliwie nazywaną Tosią. Piosenkarka zwróciła się do behawiorystki, Anety Awtoniuk, o pomoc w nauczeniu psiaka reagowania na podstawowe komendy.

Czy Marta pomoże Alistairowi pozbyć się lęków? Jak Margaret poradzi sobie z nauczeniem Tosi podstawowych komend? Czy można szkolić pieski, które nie są już szczeniakami?

SuperPies
sobota, 17.45, Polsat

 

 

Powiązane artykuły

#Supermodelka Plus Size”: “Koniec dyktatury rozmiaru 36!” (wideo)

Dawid Propolis

Mister Supranational 2016: Przystojni, przebojowi – czy potrafią gotować! [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

„The Voice Kids” Dawid Kwiatkowski wyznaje miłość na planie

Dawid Propolis