Główna » Margaret z Tosią oraz Marta i jej nieodłączny Alistair w programie „SuperPies”
Polsat Polecamy Telewizja

Margaret z Tosią oraz Marta i jej nieodłączny Alistair w programie „SuperPies”

Już dziś w programie “SuperPies” Margaret i jej suczka Tosią. W programie poznamy także kundelka Alistaira i jego ukochaną Martę.

W ósmym odcinku programu „SuperPies” pojawi się kundelek Alistair, który od urodzenia był bezdomny. Jako maleńkie szczenię, z mamą i rodzeństwem, został znaleziony w polu. Na szczęście szybko znalazł stały dom u Marty i przywiązał się do niej tak bardzo, że nie radzi sobie z samotnością. Lęki z przeszłości są tak silne, że pod nieobecność opiekunki, psiak szczeka, piszczy i niszczy swoje otoczenie. Marta pod okiem Anety Awtoniuk będzie uczyła swojego pupila wyciszania
i opanowywania emocji.

Sobotni odcinek to także spotkanie z Margaret, wokalistką, autorką piosenek i projektantką mody. Margaret, nawet podczas tras koncertowych, nie rozstaje się ze swoją suczką rasy Maltańczyk, Antoniną Grażyną, pieszczotliwie nazywaną Tosią. Piosenkarka zwróciła się do behawiorystki, Anety Awtoniuk, o pomoc w nauczeniu psiaka reagowania na podstawowe komendy.

Czy Marta pomoże Alistairowi pozbyć się lęków? Jak Margaret poradzi sobie z nauczeniem Tosi podstawowych komend? Czy można szkolić pieski, które nie są już szczeniakami?

SuperPies
sobota, 17.45, Polsat

 

 

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!

Magdalena Pełek

Zobacz najnowszy zwiastun „Wyspy przetrwania”

Dawid Propolis