TVN Polecamy Telewizja Masterchef Junior

Masterchef Junior: Anika i Bartek w finale!

Masterchef Junior finał

Wielkie emocje do ostatniej chwili i wszystko jasne – już dziś Anika oraz Bartek spotkają się w wielkim finale trzeciej edycji „MasterChefa Juniora”. Po raz kolejny kuchnia jednego z najpopularniejszych programów kulinarnych będzie dla nich doskonałą okazją, aby pokazać na co ich stać i zdobyć upragniony tytuł zwycięzcy!

Finaliści pokonali trzynastu zdolnych młodych kucharzy z całego kraju, przygotowali wiele pysznych dań, przeżywali wzloty i upadki, ale swoimi zdolnościami udowodnili Jurorom, że są najlepsi. Przed nimi ostatnie zadanie – popisowe menu degustacyjne  składające się z 5 dań – dwóch przystawek, dwóch dań głównych oraz deseru. Menu powinno wzbudzić zachwyt Ani Starmach, Michela Morana oraz Mateusza Gesslera, bo to właśnie oni zdecydują kto zostanie zwycięzcą trzeciej edycji, otrzymując nie tylko statuetkę, ale także 15 tys. złotych oraz bon na wakacje marzeń. Łatwo nie będzie, bo czas, który dostaną mali kucharze nie będzie ich sprzymierzeńcem.

Zanim rozpocznie się finał, w studiu programu spotkają się wszyscy uczestnicy tej edycji programu, którzy pod wodza Ani, Michela oraz Mateusza staną do kulinarnej rywalizacji!

Masterchef Junior, niedziela, 20:00, TVN

Powiązane artykuły

IDOL: Uczestnik całkowicie zmienił tekst hitu „Wstaję”

Dawid Propolis

Gwiazdy na urodzinach „Hell’s Kitchen”! Kto się pojawi? (VIDEO)

Dawid Propolis

Polska oczami imigrantów tylko w CANAL+ DISCOVERY

Dawid Propolis