The Voice Kids Christmas
The Voice Kids Christmas
Główna » Mikołajkowy teledysk „The Voice Kids” – już dziś premiera!
TVP 2 Polecamy Telewizja The Voice Kids VIDEO

Mikołajkowy teledysk „The Voice Kids” – już dziś premiera!

Kolorowe skarpety rozwieszone na kominku, pisanie listów do Mikołaja i wyczekiwane prezenty – to znak, że nadszedł 6 grudnia. W ten magiczny dzień, pomocnicy Świętego Mikołaja i Trenerzy „The Voice Kids”: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron, postanowili przygotować muzyczną niespodziankę dla wszystkich oczekujących na debiut programu. Już dziś ma miejsce premiera mikołajkowego teledysku, ukazującego najpiękniejsze momenty zbliżających się „Przesłuchań w Ciemno”.

Wake Up – Mikołajki czas start!

W mikołajkowym wideoklipie promującym premierową edycję „The Voice Kids” Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron śpiewają świąteczną wersję przeboju „Wake Up” z repertuaru zespołu The Vamps. W teledysku zobaczymy najpiękniejsze kadry zbliżających się „Przesłuchań w Ciemno”, nie zabraknie momentów wzruszeń, prawdziwej radości, najlepszej zabawy i telewizyjnych kulis. Dzieciaki będą śpiewać, grać na instrumentach, jeździć na hulajnogach i puszczać mydlane bańki, rodzina i przyjaciele przeżyją czas pełen emocjonujących wrażeń, ekipa zdjęciowa zadba o każdy najmniejszy szczegół, a Trenerzy będą tańczyć, robić szpagat, a nawet rozpalą ognisko. Teledysk trafia w samo sedno i pokazuje niezwykłą atmosferę przyjaźni, która narodziła się na planie zdjęciowym. Całość tworzy fantastyczny, świąteczny klimat i pełen ciepła obraz, który udowadnia, że szczęście jest cenniejsze, kiedy można je dzielić z innymi.

The Voice Kids – o programie

„The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno każdy z Trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą finalistów. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS. W pierwszej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.

 

Premiera „The Voice Kids” już 1 stycznia w Telewizyjnej Dwójce. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20:05 w TVP 2.

Powiązane artykuły

Znamy trenerów „The Voice Kids”!

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek

Zawadzka i Kołeczek życzą Wesołych Świąt!

Dawid Propolis