MTV Polska Polecamy Telewizja

MTV zrealizuje zimową edycję „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”

Stacja MTV Polska potwierdziła realizację kolejnego sezonu hitowego programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Siódmy sezon show powstanie na początku przyszłego roku w górach. Premiera zimowej edycji planowana jest na przełom lutego i marca.

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” to niekwestionowany hit oglądalności wśród młodych widzów. Z uwagi na niesłabnąca popularność formatu, stacja MTV Polska podjęła decyzję o realizacji kolejnego sezonu. Tym razem uczestników show czeka wspólny wyjazd w góry. Zdjęcia zaplanowano na początek 2017 roku, z kolei premierę na przełom lutego i marca. Producentem wykonawczym trzeciej edycji „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” będzie ponownie firma Dragon Head.

Przez sześć poprzednich sezonów program opowiadający o imprezowym życiu grupy młodych ludzi zdobył rzeszę wiernych widzów i fanów aktywnych na kanałach w mediach społecznościowych. Poprzednia edycję, emitowaną od 28 sierpnia do 13 listopada br.  oglądało średnio 97 tys. widzów. Przełożyło się to na 1,34 proc. udziału w grupie 4+ oraz 2,38 proc. w grupie 16-49. Najwięcej widzów zgromadził siódmy odcinek wyemitowany 9 października – obejrzało go średnio 135 tys. osób. Ponadto pierwszy odcinek „Warsaw Shore. Summer Camp 2” był najlepszym otwarciem sezonu ze wszystkich dotychczasowych edycji, gromadząc przed telewizorami 90 tys. widzów.

Ogromne zainteresowanie programem znalazło przełożenie również na ilość fanów w serwisach społecznościowych. Oficjalny profil programu na FB zgromadził już ponad 529 tys. osób. Spośród uczestników na największa popularnością cieszy się profil Ani Aleksandrzak, który polubiło już ponad 470 tys. osób.

Powiązane artykuły

“Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – metamorfoza Radosława Pazury [Wideo]

Dawid Propolis

Ania Wyszkoni gościem Krzysztofa Ibisza w Demakijażu [WIDEO]

Dawid Propolis

IDOL: Orki z Majorki – kto szczerze rozbawił jurorów show? [WIDEO]

Dawid Propolis