"My3": Natalia Janoszek
"My3": Natalia Janoszek
tvdzis.pl » “My3”: Natalia Janoszek gościem specjalnym sobotniego odcinka!
Polsat Telewizja Dzieci w TV

“My3”: Natalia Janoszek gościem specjalnym sobotniego odcinka!

W najbliższą sobotę i niedzielę na antenie Polsatu kolejne dwa odcinki programu dla dzieci i młodzieży „MY3”. W sobotę gościem specjalnym odcinka będzie Natalia Janoszek – modelka i aktorka, która jako jedyna Polka odnosi sukcesy w Bollywood.

W programie “My3” opowie jednak nie o karierze w największym przemyśle filmowym świata, a o karierze modelki i sukcesach w konkursach miss. Natalce, Julce i Gefi zdradzi jak to się stało, że rozpoczęła swoją przygodę w modelingu:

“Od małego powtarzano mi, że jestem za mało fajna, za niska, za brzydka, za gruba. Nie godziłam się trochę na to co mi świat podawał i chciałam sobie i innym udowodnić, że zasady są po to, żeby je zmieniać”

W konkursach piękności Natalia Janoszek zdobyła aż 21 tytułów miss, jak sama przyznaje:
“Nie przygotowuję się do tych konkursów. Tak naprawdę to chyba jest kwestia doświadczenia. Wychodzę z założenia, że chcę się świetnie bawić i konkursy miss to był sposób na zwiedzanie świata za darmo. Tak to się u mnie zadziało, że mogłam sobie zwiedzać świat, poznawać inne kultury, poznawać inne dziewczyny… Zawsze podchodzę do tych konkursów z uśmiechem i jestem bardziej zaskoczona, kiedy coś faktycznie udaje mi się wygrać. Lepiej niczego nie oczekiwać i być zaskoczonym, niż za dużo oczekiwać i zostać rozczarowanym.

Ile waży korona miss? Czy to sztuka chodzić po wybiegu? W najbliższym odcinku “My3” Natalia Janoszek zdradzi również odpowiedzi na te i inne pytania, które przygotowały dla niej prowadzące. Dodatkowo nauczy dzieci zgromadzone w studiu jak nauczyć się prawidłowo chodzić w koronie prawdziwej miss. Jak zawsze nie zabraknie wielu inspirujących i kreatywnych zajęć.

Premierowe odcinki „My3” w sobotę i niedzielę o godzinie 7:45, na antenie Telewizji Polsat.

"My3": Natalia Janoszek
“My3”: Natalia Janoszek
"My3": Natalia Janoszek
“My3”: Natalia Janoszek
"My3": Natalia Janoszek
“My3”: Natalia Janoszek
"My3": Natalia Janoszek
“My3”: Natalia Janoszek
"My3": Natalia Janoszek
“My3”: Natalia Janoszek

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!

Magdalena Pełek

Zobacz najnowszy zwiastun „Wyspy przetrwania”

Dawid Propolis
%d bloggers like this: