• Główna
  • Seriale
  • “Na dobre i na złe”: Gdy każdy dzień oznacza walkę [ZDJĘCIA]
Seriale Na dobre i na złe TVP 2

“Na dobre i na złe”: Gdy każdy dzień oznacza walkę [ZDJĘCIA]

W kolejną środę w serialu gościnnie wystąpi Zofia Zborowska (córka aktora Wiktora Zborowskiego). Młoda gwiazda kilka lat temu ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, ale studiowała też w Instytucie Lee Strasberga w Los Angeles. Na dużym ekranie zadebiutowała w komedii „Złoto dezerterów”, jednak najwięcej fanów zdobyła dzięki udziałowi w programie “Twoja twarz brzmi znajomo”. A w “Na dobre i na złe” zagra Marię – pacjentkę, która przez chorobę stawów straciła pracę i dach nad głową.

W Leśnej Górze Maria trafi pod opiekę Trettera (Piotr Garlicki) – który spróbuje jej pomóc, choć kobieta nie będzie ubezpieczona. Były dyrektor kolejny raz narazi się przez to Stanisławskiemu (Marek Ślosarski).

Tymczasem doktor Orłowska (Magdalena Czerwińska), gdy pozna dramatyczną historię Marii, od razu poczuje z pacjentką więź – świadoma, jak trudno wrócić do normalnego życia, gdy trafiło się „na margines”. Lekarka opowie chorej o schronisku dla kobiet, które odwiedza jako wolontariuszka i w końcu przekona Marię, by na nowo zaczęła walczyć o swoją przyszłość…

A co jeszcze wydarzy się tego dnia w serialu?

Doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska) będzie miała spore problemy w nowej pracy – w klinice w Otwocku. Lekarka zauważy, że jej szef – profesor Biorg (Mirosław Kropielnicki) – popełnił błąd oceniając stan jednego z pacjentów. Chory będzie musiał w końcu przejść dodatkową operację.

Za to profesor – wściekły, że podwładna ośmieliła się z nim spierać – od razu zacznie się na lekarce mścić. I zrobi wszystko, by utrudnić Wiktorii dalszą karierę.

A w finale: dramat Gawryły (Marek Bukowski). Po śmierci Hany Piotr wpadnie w depresję, odizoluje się od przyjaciół i nie będzie miał nawet siły, by zaopiekować się własnym synem. Czy Przemek (Marcin Rogacewicz) zdoła mu pomóc?

 

Powiązane artykuły

„Fear the Walking Dead” – polska premiera w tym samym czasie co amerykańska

Dawid Propolis

“Nielegalni” – polski serial szpiegowski w 4K od CANAL+

Dawid Propolis

“Pierwsza randka”: Co wydarzyło się w drugim odcinku?

Dawid Propolis