• Główna
  • Seriale
  • “Na dobre i na złe”: Nadciągają czarne chmury [ZDJĘCIA]
Seriale Na dobre i na złe TVP 2 Polecamy

“Na dobre i na złe”: Nadciągają czarne chmury [ZDJĘCIA]

Przed nami kolejny, pełen emocji odcinek „Na dobre i na złe” – numer 656. Co tym razem wydarzy się w serialu?

Piotr (Marek Bukowski) przyleci w końcu z małym Kubą do Polski i przy okazji przywiezie też z Izraela rzeczy, które pozostawiła Hana. A w domu od razu odwiedzi go Przemek (Marcin Rogacewicz)– który wpadnie, by upewnić się, że przyjaciel na nowo jest w formie.

– Niespodzianka! Wsparcie przyszło… Rozpakowaliście się już?

Obaj mężczyźni zaczną przeglądać pudła z pamiątkami po doktor Goldberg… gdy nagle Zapała znajdzie list, który jego siostra napisała do synka – z wyznaniem, że biologicznym ojcem małego Kuby jest doktor Radwan (Mateusz Damięcki). Gawryło, gdy pozna prawdę, będzie w szoku.

Kilka godzin później – gdy przyjedzie do Leśnej Góry na konsultację i Radwan wspomni o Hanie – o mało nie rzuci się na rywala z pięściami!

– Zniszczyłeś mi życie, a teraz masz czelność składać mi kondolencje?! Oskarżałeś mnie, że ci zabiłem żonę i dziecko… Ja też już nie mam żony! Zadowolony? Szczęśliwy?!

Tymczasem Krzysztof – nieświadomy, jaką tajemnicę ukrywa przed nim Gawryło – po kłótni z kolegą spotka się z doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz). I na nowo spróbuje podbić jej serce…

– Sylwia… Co my robimy? Na co czekamy? Nie mamy osiemnastu lat… Nie będzie drugiego życia!

A co u Klaudii i Rafała? Doktor Miller (Julia Wyszyńska), po skandalu tuż przed ślubem, zamknie się w domu i nie będzie chciała widzieć ukochanego na oczy. Konica (Robert Koszucki) jednak się nie podda:

Wiem, że tam jesteś… Proszę cię, wysłuchaj mnie! Możesz ode mnie uciekać, ale ja… Ja zawsze cię będę gonił. Będę czekał… rozumiesz? Nigdy nie przestanę czekać!

Aż Klaudia zacznie się w końcu wahać…

Tego samego dnia lekarkę odwiedzi jednak także Marta (Katarzyna Bujakiewicz). I zapowie, lodowatym tonem:

– Nieważne, co zrobisz… zawsze będę w jego życiu. Rafał będzie chciał cię chronić. Będzie dzwonił w tajemnicy… Będę jego tajemnicą. A ty będziesz żoną…

– Wyjdź!

– Nigdy nie przestanę walczyć…

Jak doktor Miller zareaguje na jej słowa?

A w finale: dramat Oli (Anna Karczmarczyk). W najbliższą środę doktor Pietrzak wykona kontrolne USG i odkryje, że jej dziecko ma poważną wadę serca… Co wydarzy się dalej?

 

Powiązane artykuły

Barwy Szczęścia: Dwie nowe bohaterki i… podwójne oświadczyny!

Dawid Propolis

Macademian Girl na tropie ubraniowych okazji!

Dawid Propolis

Czerwiec pod znakiem “Ojca Chrzestnego”

Dawid Propolis